Yemek Bağımlısı mısınız? O Halde Gelin Teste Geçelim!

Aşağıdaki Görsellerden Hangisi Sizi İfade Ediyor?

yemek
yemek
yemek
yemek

Günde Kaç Öğün Yemek Yersiniz?

yemek

Bu Yemeklerden En Çok Hangisi İlgini Çekiyor?

yemek
yemek
yemek
yemek

Yemek Yapmayı Sever misin?

yemek

Yemek Üstü Soda mı? Tatlı mı?

yemek

Yemeğin Yanında Ne İçmeyi Tercih Edersiniz?

yemek
yemek
yemek
yemek

Yemek Bağımlısı mısınız? O Halde Gelin Teste Geçelim!
Hayır canım! Yemek Senin Bağımlın Olmuş!

yemek

Yemek yemek ve farklı lezzetlerle iç içe olmak tabii ki mükemmel ama bu durumun sağlığınızı yakından etkileyebileceğini de bilmelisiniz. Yeme alışkanlığı konusunda kendinizi tutamıyorsanız bile uzmanlar tarafından kendinize bir spor programı yaptırmalısınız. Bu spor programı yediklerinizle eşdeğer olmalı. Bu alışkanlığın sonu hayra alamet değil yoksa!
Her şeyi Yemek İstiyorum ama Mide İşte!

yemek

Siz farklı lezzetler ve tatları denemeyi çok sevenlerdensiniz ama mideniz küçük. Yemekleri sevip yemeyi sevmeyenlerdensiniz diyebilirim. Hemen doyma huyunuzdan dolayı pek çok şey içinizde kalıyor. Bazen kusup tekrar yemeyi bile düşünmüşsünüz. Yemeyi bu kadar seviyorsanız farklı lezzetleri küçük porsiyonlar halinde tüketebilirsiniz. Yine de yeme alışkanlığınıza dikkat etmeli ve abartmamalısınız.
Önüme Gelirse Yerim ama Ayağına Gitmem!

yemek

Sizin yeme alışkanlığınıza üşengeçliğiniz dur diyor resmen. Yemek bağımlısı değilsiniz ama üşengeçliğinizin bu duruma katkısı da büyük diyebiliriz. Önünüze getiren olursa afiyetle yiyenlerdensiniz ama gelmezse hiç aklınıza bile düşmez. Düşündük de iyi ki yemekler yürüyemiyor! Yoksa yanmıştınız valla...
Yemek mi? Zorunluluktan Canım!

yemek

Vallahi yemek zorunlu ihtiyaçlarımızdan olmasa hiç kullanmayacaksınız. Sizin de yeme alışkanlığınız bozuk diyebiliriz. Zayıf ve asla kilo almayan yapınızın altında yeme alışkanlığınız yatıyor resmen. İştahınızı açan takviyeler kullanabilir ve damak tadınıza uygun lezzetleri deneyerek yemek yeme alışkanlığınızı düzene sokabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu