AlışverişManşet

Wrangler: Berrak Tüzünataç “Be Brave Be You”

1900’lü yılların başından beri ikonik bir jean markası olarak her döneme iz bırakan Wrangler, 2023 İlkbahar – Yaz Sezonu için hazırlanan koleksiyon için oyuncu Berrak Tüzünataç’la iş birliği yaptı.

Ürünlerin yaratım sürecine katılan ve koleksiyona ismini veren Berrak Tüzünataç, reklam filminde kendi tasarımlarıyla kamera karşısına geçti.

Dünya çapında bir denim ikonu olarak bilinen Wrangler markası, 2023 İlkbahar-Yaz Sezonuna iddialı bir koleksiyonla giriş yaptı.

Wrangler

Markanın bir asrı aşan hikayesiyle Western ruhunu kucaklaştıran, özgür ve enerjik çizgilerin öne çıktığı Wrangler x Berrak Tüzünataç Koleksiyonu özel bir davetle tanıtıldı. Wrangler’in marka yüzü olan Berrak Tüzünataç, lansmanla birlikte gösterime giren reklam filminde, bu koleksiyonun ruhunu bir kez daha yansıttı.

Oyuncu Berrak Tüzünataç ile ikonik ve köklü denim markasının iş birliği ile yaratılan özel koleksiyonda renkli jean’lerden desenli etek ve bluzlara pek çok farklı ürün yer alıyor. Hem markanın geçmişinden hem de Berrak Tüzünataç’ın stilinden ilham alınarak hazırlanan kampanya da aynı temalar üzerine yoğunlaştı.

Tüm yaratıcı süreci September Company’e ait olan kampanyanın çekimlerini fotoğrafçı Burcu Karademir, stilistliğini Asli Asil ve saç/makyajı Önder Tiryaki tarafından üstlenildi. Büyükada’da gerçekleştirilirken filmin yönetmenliğini ise Sinan Güven yaptı.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu