Cilt BakımıGüzellikManşet

Yeni Cilt Bakım Markası Babeskin ile Tanışın

Günümüzün hızlı temposu ve çevresel etkileri, cildimizin sürekli olarak yeni sorunlarla karşı karşıya kalmasına neden oluyor. Bu değişen ihtiyaçları karşılamak ve cildimizi sevip koruyarak en iyi şekilde görünmesini sağlamak için “Babeskin”, devrim niteliğindeki ürünleri ile sahneye çıkıyor.

NO DRAMA, JUST SKIN CARE, MORE BABESKIN

Bir kadın girişimci tarafından kurulan “Babeskin“, ilk adımını güneş kremi ve nemlendirici ürünleri ile atıyor. Bu ürünler, bildiğiniz klasik formüllerin çok ötesinde. Amacı, tüketici alışkanlıklarını sarsmak ve cilt bakımında yepyeni bir çağ başlatmak!

NORMAL OLMADIĞIMIZI İDDİA EDİYORUZ!

Babeskin Ton Eşitleyici Aydınlatıcı Güneş Kremi: Pink Glam Tone Up +50 SPF

B 0187 min

Babeskin, cildinizi güneşin zararlı etkilerinden korurken aynı zamanda aydınlık bir görünüm sunan yeni renkli güneş koruyucusunu tanıtıyor: Pink Glam Tone Up Daily Sun Defense. Bu yenilikçi ürün, cildinizi UVA/UVB kaynaklı hasarlara karşı korurken lekeleri kapatıp cilt tonunu eşitler ve size yağsız, nemli ve ışıltılı bir bitiş sağlar. Ürünün özel formülü, cildinizi zararlı mavi ışınlardan koruyan Blue-Light savunması ile donatılmıştır ve SPF50+ koruma faktörü ile açık tenli ve güneşe hassas ciltler için idealdir.

Babeskin Pink Glam Tone Up Daily Sun Defense, sadece bir güneş kremi değil, aynı zamanda cilt tonunu eşitleyen ve lekeleri kapatan bir bakım ürünü. İnovatif formülü sayesinde cildinize hafif bir kapatıcılık sağlayarak daha kusursuz ve homojen bir görünüm kazandırır. Pembe pigmentler ve renk düzenleyici bileşenler içeren bu renkli güneş kremi, cildinizi aydınlık ve sağlıklı gösterir. Günlük cilt bakım rutininizin vazgeçilmez bir parçası haline gelen bu ürün, doğal bir makyaj bazı olarak da kullanılabilir.

Lipozom Teknoloji ile Geliştirilen Formül: Babeskin Daily Sun Defence +50 SPF

B 0179 min

Güneşin Zararlı Etkilerine Karşı Üstün Koruma

Babeskin Daily Sun Defence +50 SPF, hızlı emilen ve lipozom teknolojisi ile geliştirilmiş formülü sayesinde cildinizde yağlı ve beyaz iz bırakmadan nemlendirici bir etki sunar. Bu yenilikçi ürün, cilt bariyerini güçlendirir ve güneş kaynaklı erken yaşlanma belirtilerini azaltmayı hedefler. Suya, neme ve tere karşı dayanıklı yapısıyla gün boyu etkili koruma sağlar.

SPF50+ koruma faktörü ile açık tenli ve güneşe hassas ciltler için ideal olan BabeskinDaily Sun Defence, cildinizi UVA ve UVB ışınlarından korurken, Blue-Light savunması sayesinde zararlı mavi ışınlara karşı da koruma sağlar.

24 Saatten Fazla Süren Yoğun Nem ve Canlılık: Babe Skin Hydra Boost Daily Moisturizer Cream

B 0082 min

Babeskin Hydra Boost Daily Moisturizer Cream, günlük nem ihtiyacınızı karşılamak için özel olarak formüle edildi. Bu yoğun içerikli krem, 24 saattenfazla cildinizin dolgun ve pürüzsüz görünmesine yardımcı olurken, cilt tonu eşitsizliklerini dengeler ve cilt bariyerini güçlendirir. İçeriğindeki Peptide Complex ve Ceramide Complex ile cilt bariyerini güçlendirir ve cildinizi daha pürüzsüz hale getirir.

Kırışıklık ve yaşlanma belirtilerini de azaltan Babeskin Hydra Boost Daily Moisturizer Cream, içeriğindeki antioksidanlar sayesinde cildinizi dış etkenlere karşı koruyan bir bariyer oluşturur. Cildi yatıştırırken iyileştirici bileşenler ciltteki hasarı onarır ve iyileşme sürecini hızlandırır.

Yağ fazlalığının önüne geçebilmek için yağ oranını dengeleyici bir formüle sahip olan bu ürün, aynı zamanda kuru ciltler için uzun süreli nemlendirme etkisi sunar. 72 saate kadar nemlendirme özelliği olan ve yağ oranını dengeleyecek şekilde özel olarak formüle edilmiştir.

Son yazılarımızı incelemek ister misiniz?😍👇

Aylin Soyer fotoğrafı

Aylin Soyer

Goethe'ye atfedilen 'güzellik heryerde aranan konuktur' sözüyle güzelliğe dair ne varsa...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu