AlışverişManşet

Yıldızlar Buluşması: Penti Loves Cornetto

Yaz dendiğinde akla gelen markalardan Cornetto ve Penti heyecanlı bir iş birliğine imza atarak ‘Penti loves Cornetto Koleksiyonu’nu sunuyor!

Kadınları en iyi anlayan marka, her sezon sunduğu geniş Plaj koleksiyonları yanı sıra kadınları destekleyen, ilham veren ve Plaj stiline etkileyici bir dokunuş katacak iş birlikleriyle yazın tadını çıkarmaya imkan tanıyor. 

Bu iş birliklerinin en yenisi Penti loves Cornetto ise tam bir yaz coşkusu sunuyor! 

Üzerinde yıldız şeklinde kıtır parçacıkları ile aşkını gökyüzünden arayanlara gönderme yapan Cornetto’nun en yeni lezzeti ‘Aşk Yıldızı’nın renklerini ve desenlerini taşıyan koleksiyon; mayo, bikini, mayokini ve plaj giyim ürünleri olmak üzere 20 parçadan oluşuyor. Gökyüzünün mavi tonları, yıldızların metalik parlaklığı yanı sıra astroloji baskıların yer aldığı tasarımlar, eğlenceli ve enerjik çizgiler taşıyor. 

penti

Plaj ürünlerinde Türkiye’nin en çok karıştır & yakıştır yapma imkanı sağlayan marka; bu koleksiyonda da alternatif modellerle moda tutkunlarına en havalı, enerjik ve neşeli stiller oluşturmaya imkan tanıyor. 

Cornetto’nun her yaz merakla beklenen ve bu yaz Güneş’in yorumuyla hayat bulan ‘Haydi Gel Benimle Ol!’ şarkısının eşlik ettiği ve yaz coşkusunu sonuna kadar hissettiren koleksiyonun kampanya yüzleri Tiktok fenomenleri Yaren Alaca ve Ceren Savaş, yazı olabilecek en eğlenceli ve enerjik haliyle sunuyor.    

Yaz aşığı, ‘Aşk Yıldızı’ tutkunu, enerjik, dans sever, astroloji olmadan adım atmayan, ‘Haydi Gel Benimle Ol’ söyleyen ve Penti loves Cornetto tasarımlarıyla kendi de bir yıldız olan herkes mağazalar ve www.penti.com adresinde buluşuyor. 

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu