ModaManşet

Zuhair Murad İlkbahar 2023 Koleksiyonu

Doğa harikalarından ilham alan, kara ve deniz arasında, eşsiz, büyüleyici manzaralardan oluşan bir geçit töreni...

Peru’daki Gökkuşağı Dağı, İran’daki Zagros’un Tuz Kubbeleri ve Patagonya’daki Mermer Mağara’dan ilham alan Zuhair Murad, bizi sondaj yapılan bir maden dünyasına taşıyor. 

Peru'daki Gökkuşağı Dağı, İran’daki Zagros'un Tuz Kubbeleri ve Patagonya'daki Mermer Mağara'dan ilham alan Zuhair Murad, bizi sondaj yapılan bir maden dünyasına taşıyor. 2023 ilkbahar-yaz hazır giyim koleksiyonu, çağlar boyunca rüzgarların yonttuğu kayalık doğadan ilham alan yontulmuş silüetlerle karakterize ediliyor. Yol boyunca toplanan Pasifik Okyanusu'nun köpüğü ile kadınlığı çağrıştıran şehvetli kıvrımlar tasarlayan Zuhair Murad'ın müşterileri pembeye can atıyor. Dokuların ustaca harmanlanmasıyla hayat bulan kumaşlarla, beden ve ruhun özgürlüğü koleksiyona hakim ki bu da Zuhair Murad’ın ana çizgisini yansıtan unsurlar.Tasarımlar göğüste birbirinden ayrılır, püsküller tüm ihtişamıyla sallanır ve bazen gövde boyunca uzanır. Renklerin ve şekillerin soyut paleti, benzersiz bir çekicilik yayan görsel bir gösteri olan fotoğrafçı Tom Hegen'in resimlerine de adeta saygı duruşunda bulunur.Koleksiyonun tamamı, canlı ve canlandırıcı renklerin cesur bir kutlaması, yaza bir övgü ve güzelliği gün ışığına çıkaran feminen tasarımlardan oluşuyor.

2023 ilkbahar-yaz hazır giyim koleksiyonu, çağlar boyunca rüzgarların yonttuğu kayalık doğadan ilham alan yontulmuş silüetlerle karakterize ediliyor. 

Yol boyunca toplanan Pasifik Okyanusu’nun köpüğü ile kadınlığı çağrıştıran şehvetli kıvrımlar tasarlayan Zuhair Murad’ın müşterileri pembeye can atıyor.

Dokuların ustaca harmanlanmasıyla hayat bulan kumaşlarla, beden ve ruhun özgürlüğü koleksiyona hakim ki bu da Zuhair Murad’ın ana çizgisini yansıtan unsurlar.

Tasarımlar göğüste birbirinden ayrılır, püsküller tüm ihtişamıyla sallanır ve bazen gövde boyunca uzanır. Renklerin ve şekillerin soyut paleti, benzersiz bir çekicilik yayan görsel bir gösteri olan fotoğrafçı Tom Hegen’in resimlerine de adeta saygı duruşunda bulunur.

Koleksiyonun tamamı, canlı ve canlandırıcı renklerin cesur bir kutlaması, yaza bir övgü ve güzelliği gün ışığına çıkaran feminen tasarımlardan oluşuyor.

Modalog fotoğrafı

Modalog

O bir moda tutkunu. Podyumlardan vitrinlere uzanan ve hayatımıza güzellik katan özel tasarımlar onun ilgi alanı. Seçimlerini sevecek ve kendi kombinleriniz için ilham alacaksınız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu