Astroloji

Sözde İyilik Meleği Selena Bile Üç Kişi Çağırınca Geliyor ama Burçolog Öyle Değil! İşte 18 Şubat Cuma Burç Yorumlarınız…

burc yorumlari

Koç’um Benim…

18 Şubat Cuma koç günlük burç yorumlarından herkese merhaba! Bugün içinize çekilmek istemişsiniz sevgili koçlar. Kendinizle baş başa kalmak ve ortamın verdiği gerginlikten uzakta olmak istiyorsunuz. Bu tabii ki en büyük hakkınız. Olaylara bilinçli yaklaştığınız bir gün olacak diyebilirim.

Aslansın Aslan…

Aslan günlük burç yorumlarında Cuma günü için söyleyebilirim ki sizi uyaran çok olacak. Fevri kararlarınız nedeniyle çevrenizden alacağınız öğütlere lütfen kulak açın. Maddi konularla ilgili çok yönlü düşünmeyi sevmeyen bir yapınız olabilir fakat çevrenizin deneyimleri bu noktada işinize yarayacak.

Ok Yay’dan Çıkmış…

Maddi konularda çok hızlısınız yaylar. Okun yaydan çıktığı gibi kararlar vermeniz ve asla partnerinize danışmayışınız başınıza bela olabilir bizden söylemesi. Ufkunuzu genişletin ve danışmaktan çekinmeyin.

Dikkat Akrep Var!..

Günlük akrep burç yorumunda sizlere biraz can sıkıcı haberlerle geldik. Çevrenizin dertlerine koşmaktan ve yardım etmeye çalışmaktan yorulmuşsunuz ama kimse kafanıza silah dayamıyor sonuçta. İlla burçolog mu söylesin yani? Çok bunaldıysan çek kendini kardeşim. 

Kova Kova Su Getirin!..

Kova günlük burç yorumuna hoş geldiniz. Partnerinize karşı kendinizi sürekli ispatlama çabasına girmişsiniz ama bunlara gerek yok sevgili kovalar. Bugün karşı karşıya gelmediğiniz ve hiç deneyimlemediğiniz durumlar içine girebilirsiniz. Sizlere önerimiz ise soğukkanlı olmak.

Kırmızı Balık Kaç Kaç…

Günlük burç yorumunda balıkları yine stresli gördük. Farklı pencerelerden olaya bakmanız kolayca çözmenizi sağlarken aynı zamanda stresinizi de azaltacak gibi görünüyor. Kazanımlara doğru hızlı hızlı yüzdüğünüz bir gün olacak.

Yengeç mi? Yen Geç mi?

Yengeç burcu yorumunda Cuma günü için söyleyeceğimiz ve kızacağımız çok şey var açıkçası. Canım sen yengeç misin? Yoksa hızır mı? Çevrende olup biten her can sıkıcı olaya yetişmek zorunda değilsin. Sizi sürekli yanında görmek isteyerek bencillik eden insanların gözünde ‘’kötü insan’’ olarak nitelendirebilirsiniz.

İnatçı Oğlak…

Cuma günü iş için pek çok farklı insanla yüz yüze görüşmeleriniz olacak. Görüşmek zorunda hissetme durumu canınızı sıkacak ama iş dünyasının böyle olduğunu unutmamalısınız.

Terazi’nin Dengesini Bozmayın!

18 Şubat Cuma terazi burç yorumlarından selam! Yakın arkadaşınızla üçüncü kişi hakkında bugün bir sohbete dalacaksınız.  Karar verme konusunda zorluk çektiğiniz bu dönemde çevrenizde sizi arafta bırakan insanlardan uzak durum.

İkizler Akıl İşi Değil Gönül İşi..

İkizler olarak arada dengeyi gözetmeniz gereken bir döneme girmişsiniz. Birkaç süredir özel hayat ve aile arasındaki tartışmalara, imalara ve sözlere maruz kalmanız epey canınızı sıkmış olabilir. Ailevi meseleler en içinden çıkılmaz durumlardan biridir. Burçolog olarak cumartesi burç yorumuyla sana iyi geleceğimizi düşünüyoruz. Şimdi derin bir nefes al.

Boğa’yı Boğma..

Boğa günlük burç yorumunda görüyoruz ki tüm tartışmalar ve kavgalarınıza rağmen taktir edilen bir birlikteliğe sahipsiniz. İkinizin de eleştiriye gelemeyen yönü olmasa mis gibi olacaksınız ama kime neyi anlatıyoruz ki?

Başak Hasadı…

Başak burçları ayrıntıları yine fazlasıyla abartıp bir de kendine dert edinmiş. Uğraş verdiğiniz alanda telkin ve sabrın önemli olduğunu unutmamalısınız. Yakın çalışma arkadaşınıza devir teslim yapabilir ve bu noktada biraz nefes alabilirsiniz.

Burçolog fotoğrafı

Burçolog

Sık kahve tüketir, astroloji delisidir, ilgisizlikten hoşlanmaz, içeriklerinin yorumlanmasına bayılır. Hazırladığı içeriklerin altında yaptığı boş muhabbetler ile ünlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu