Cinsellik

Dünyanın Bin Bir Türlü Hali Var Dedirtecek Seks Oyuncaklarını Görünce Ağzınız Açık Kalacak! İşte İlişkinin Heyecanını Doruğa Çıkaran Seks Oyuncakları…

Cinsel hayatınıza bireysel ya da partneriniz olarak renk mi katmak istiyorsunuz? Seksolog olarak sizlere rengarenk fikirlerle geldik. Birazdan göreceğiniz ürünler hem seks ufkunuzun açılmasına hem de şaşırmanıza neden olabilir. Sonuçta şaşırtmak bizim işimiz. İyice meraklandıysanız geçelim! İşte birbirinden farklı seks oyuncakları…

man holding woman hand white bed couple sexual concept
İlişki heyecanını arttır

1. Penis Yüzükleri

Başta görünce ne olduğunu anlamamanız çok normal. Penis yüzükleri adı verilen bu oyuncak penise takılması halinde titreşimli yüzükleri sayesinde ereksiyon kaybı yaşanmasını engelliyor. Sizinle birlikte partnerinizin de yüksek dozda haz yaşamasını sağlıyor.

2. Uzaktan Kumanda ile Yönetilen Aşk Yumurtası mı?

Uzaktan ilişki yürür mü? Demeyin. Uzaktan seks bile yürür olmuş artık. Seksolog olarak şimdiye dek uzaktan ilişki yaşayan tüm okurlarımıza önerebileceğimiz en iyi icadı bulduk desek yeridir. Hem uzaktan ilişki yürütüp hem seks hayatınızın devam etmesini istiyorsanız aşk yumurtasını alın aldırın. Uzaktan kumanda ile yönetilen aşk yumurtası kumanda ile yönetilebiliyor. Muhteşem bir icat değil mi sizce de?

3. Bandaj Setleri

Set halinde gelen bu oyuncaklar partnerinizle olan ilişkinizi zirveye çıkaracak cinsten. İçinde göz bantları, bandajlar, kelepçe ve çeşit çeşit tıkaçlar bulunan bu set, cinsel hayata önem veren her yatak odasında bulunmalı diye düşünüyoruz.

4. Döner Başlıklı Oral Seks Simülatörü

Göründüğünde tatlı bir oyuncağa benzeyen bu simülatör dile benzeyen ve dönebilen kısımları sayesinde oral seks deneyimini tek başınıza da yaşayabilmenizi sağlıyor. Yalnız ve cinsellik için partnere ihtiyaç duymayan okurlarımızın hoşuna gider diye düşündük.

5. Klitoris Uyarıcı

Bilimsel olarak kadınlara en çok haz yaşatan seks oyuncağı olarak seçilen klitoris uyarıcı vibratör tam da seks hayatının doruk noktalarına ulaşmak isteyenler için.

6. Oral Seks Simülatörü

Mastürbasyonun keyfini çıkarmak isteyen erkek okurlarımız için birebir seks oyuncağı bulduk. Oral seks deneyimi yaşamak isteyenler için tasarlanmış bu oyuncak aynı zamanda oldukça sık tercih ediliyor.

7. Peluş Kelepçeler

Sanırım şimdiye de bahsettiğimiz seks oyuncaklarına kıyasla en bilindik olanlardan birisi de pelüş kelepçeler. Kendi anahtarıyla birlikte gelen pelüş kelepçeler hakimiyeti karşısındakine devretmek isteyenler için tasarlanmış.

8. Parmak Vibratörü

Seks oyuncakları konusunda henüz yeni ve keşfetme döneminde olanlar için muhteşem bir öneri ile geldik. Parmak vibratörleri oldukça kolay kullanımı ile partnerinizi zevke ulaştıracak bir tasarıma sahip.

9. Anal Plug

Anal Plug adı verilen seks oyuncağı anal ilişkiye kişiyi hazırlamak için tasarlanmış bir yapıya sahiptir. Cinsel birleşime hazırlama aşamasında oldukça tercih edilen bu seks oyuncağı kolay kullanımı nedeniyle de tercih edilmektedir.

10.G Noktası Uyarıcı Vibratör

G noktası uyarma özelliğine sahip olan bu vibratör tek ya da partnerli kişilerin en çok tercih ettiği seks oyuncakları arasında yer almaktadır.

Aylin Soyer fotoğrafı

Aylin Soyer

Goethe'ye atfedilen 'güzellik heryerde aranan konuktur' sözüyle güzelliğe dair ne varsa...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu