Astroloji

21-28 Nisan Haftalık Burç Yorumlarınız Geliyor! 21-28 Nisan’da Burçlar Neler Yaşayacak?

Koç’um Benim…

Bu Haftanın Motivasyon Sözü: Full Motivasyon!

Koç burçlarına ve yükseleni koç olanlara selam! Bu haftanın başından itibaren kendinizi oldukça zinde hissedeceksiniz. Evli ya da ilişkisi olan kişilere muhteşem bir haberimiz var. Tatlı sürprizler ve romantik anlar bu hafta sizleri bekliyor olabilir. Hafta içinde almanız gereken önemli kararlar doğrultusunda ailenizin yardımına başvuracaksınız.

Aslansın Aslan…

Bu Haftanın Motivasyon Sözü: Sadece Gevşe!

Aslan burçlarına ve yükseleni Aslan olanlara selam. Bu hafta dini ve manevi konularla daha çok ilgileniyorsunuz. Bu konu sizleri özellikle de ruhen oldukça rahatlatıyor. Finansal konuda çektiğiniz zorluk ve sıkıntı bu hafta daha da azalacak.  

Ok Yay’dan Çıkmış…

Bu Haftanın Motivasyon Sözü: İş Aşkı!

Yay burçlarına ve yükseleni Yay olanlara selam. Akademik konuda bu hafta yine hızınız kesilmiyor. Yaptığınız işe ve o işin getirdiği her türlü zorluğa dahi aşıksınız diyebiliriz. Siz tam bir kariyer insanısınız. Bu hafta da bunu çevrenizdeki insanlara bir kere daha göstereceksiniz.

Dikkat Akrep Var!..

Bu Haftanın Motivasyon Sözü: Çark Dönüyor!

Akrep burçlarına ve yükseleni Akrep olanlara selam! Hiç beklemediğiniz yatırımlardan yine hiç beklemediğiniz kazançlar elde edeceksiniz. Ummadık taş baş yarar misali gibi gelebilir. Yakınlarınızla yeniden kurduğunuz duygusal bağ tüm sorunlarınızın ortadan kalkmasına neden olabilir. Bekar akreplere de müjde; bu hafta samimi ilişkiler içindesiniz.  

Kova Kova Su Getirin!..

Bu Haftanın Motivasyon Sözü: Sev, Sevil, Başar!

Kova burçlarına ve yükseleni Kova burcu olanlara selam. Bu hafta aldığınız enerjiyle hem iş hem de eğitim noktasında zirveye çıkıyorsunuz. Yakın çevrenizdeki kişi veya kişilerle dargınlıklarınız ya da kırgınlıklarınız varsa daha uzlaşmacı yaklaşmaya çalışın. Sevdiğiniz ve değer verdiğiniz insanlar sizleri yakından etkiliyor. Bu başarınız ve enerjiniz sevdiklerinizle var oluyor.

Kırmızı Balık Kaç Kaç…

Bu Haftanın Motivasyon Sözü: Sağlıklı Kal!

Balık burçlarına ve yükseleni Balık olanlara selam. Bu hafta mülk ve miras konularıyla ilgili bir haber alacaksınız. Bu ani gelen karar aile büyüklerinize danışmanıza neden olacak. Sağlık durumunuzda küçük de olsa sizin yavaşlamanızı sağlayan sorunlar olabilir. Bu sorunları ertelememekte yarar var.

Yengeç mi? Yen Geç mi?

Bu Haftanın Motivasyon Sözü: Tam Gaz Devam!

Yengeçlere ve yükseleni Yengeç olanlara selam. Haftanın başından itibaren sanki başarılı olmaya ant içmiş gibisiniz. İş, aşk, eğitim ve arkadaşlık konusunda resmen dörtte dört yapıyorsunuz. Herkese yetişirken hiçbir yere geç kalmamanız çevreniz tarafından biraz kıskanılıyor doğrusu.

İnatçı Oğlak…

Bu Haftanın Motivasyon Sözü: Başar ve Devam Et!

Oğlak burçlarına ve yükseleni Oğlak olanlara selam. Hayatta rahat etmek sizin için bir numaralı kural. Bu haftada tüm hareketlerini bu kural çerçevesinde gerçekleştiriyorsun. Hem maddi hem de manevi anlamdaki rahatlık senin durmana değil daha sıkı adım atmanı sağlıyor. Senin motivasyonun kesinlikle bu.

Terazi’nin Dengesini Bozmayın!

Bu Haftanın Motivasyon Sözü: -Aşk da Olur Başarı da!

Terazi burçları ve yükseleni Terazi olanlara selam. Bu haftaya üstünlük sağlayacağınız bir enerjiyle başlamışsınız. Aşk hayatınızda öyle iyi ilerliyorsunuz ki gıptayla bakılan bir ilişkiniz var. Bekar terazilere de söylemek isteriz ki bu hafta tanışacağınız birinde aklınız kalabilir. Duygusal anlamda romantikliklerin etkisinde fazla kalmamaya dikkat edin. Düşünmeniz gereken önemli projeleriniz bu hafta da önemini koruyacak.

İkizler Akıl İşi Değil Gönül İşi…

Bu Haftanın Motivasyon Sözü: Senin Haftan!

İkizler burcu ve yükseleni İkizler olanlara selam. Mali konularda istediğiniz noktaya bu hafta varmışsınız. Uzun süredir sabırla beklediğiniz ve üstünde didinerek çalıştığınız çalışmalarınız bu hafta sonuç verecek. Bu başarının sevincine kendinizi fazla kaptırmadan önce adımlarınızı tam anlamıyla doğru attığınızdan da emin olmalısınız.

Boğa’yı Boğma..

Bu Haftanın Motivasyon Sözü: Adım At!

Boğa burçlarına ve yükseleni Boğa olanlara selam! Bu hafta düşünmekte olduğunuz yatırımlar ve yeni iş planlamaları için oldukça doğru bir hafta. Şansınız ve enerjinizle birlikte bu hafta elinizi nereye atsanız bir çiçek yeşerecek. Bu nedenle uzun süredir planladığınız şeyler varsa harekete geçebilirsiniz.

Başak Hasadı…

Bu Haftanın Motivasyon Sözü: Biraz Daha İlgi!

Başak burçlarına ve yükseleni Başak olanlara selam. Adalet konusunda gündeme gelen konularla ilgili bu hafta bir adım atacaksınız. Yakın çevrenizle uzun zamandır aranızda bir mesafe ve soğukluk olduğunun bilincindesiniz. Bu nedenle bu hafta güzel bir buluşma ayarlayabilirsiniz.

Burçolog

Sık kahve tüketir, astroloji delisidir, ilgisizlikten hoşlanmaz, içeriklerinin yorumlanmasına bayılır. Hazırladığı içeriklerin altında yaptığı boş muhabbetler ile ünlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu