Astroloji

Bugünde Derdinize Deva Burçolog! Anam Anam! Sizi Yanlış Seçimlerden Döndürmeye Geldik Bugün!

Burçologla mutlu bir perşembeye giriş yapmaya hazır mısınız? Günlük burç yorumlarınızı taze taze kapınıza getirdik yine. Peki 24 Şubat Perşembe günü Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını neler bekliyor? İşte günlük burç yorumlarınız…

Koç’um Benim…

Sevgili Koç, 24 Şubat Perşembe sosyal hayatında oldukça aktif olacağın bir gün olacak. Eğitim görüyorsanız burada tanışacağınız insanlarla ilişkiniz oldukça hızlı ilerliyor. Gündelik sorunlarınızı bir kenara bırakarak yeni arkadaşlıklarınızın keyfini çıkarın. Verdiğin sözler var. Özellikle de ailene. Bu sözleri unutman halinde mahcup olabilirsin.

Aslansın Aslan…

Kafan karman çorman olmuş resmen. Aldığın teklifler özellikle de iş konusunda kafanı allak bullak etmiş. Söylemeliyiz ki zaman zaman aldığınız riskler sonucunda güzel şeyler doğurabilir. Hayatın senin için ne planlar yaptığını bilemezsin. Hayatının kontrolünü ele alarak cesur adımlar atabilirsin. Unutma ki en büyük başarı hikayeleri yine en büyük korkularla başlayanlardır.

Ok Yay’dan Çıkmış…

Geçmişi geçmişte bırakıp geleceğe emin adımlarla yürümeye başlayacağın bir dönemin ilk gününe uyanıyorsun bugün. Geriye sadece tek engelin kalmış. O da çevrendeki negatif enerjili insanlar. Planlarında, hedeflerinde yanında olmayan insanların varlığını da hayatında tutmana gerek yok diye düşünüyoruz. Tek başına da çok iyi ilerleyeceğinden eminiz.

Dikkat Akrep Var!..

Yakın arkadaşlarınla bir yatırım planına girmişsin fakat güvenin her konudan önce geldiğini unutmamalısın. Hayata geçirmek istediğiniz planlar öncesi analizler yapmak ve emin adımlar atmakta oldukça fayda var.

Kova Kova Su Getirin!..

Ah Kova ah! Buram buram aldığın aşk kokusunun arasında ne aile ne arkadaş görmüyorsun bu aralar. İlişkin senin için ne kadar önemli olursa olsun geride bıraktığın şeylerinde önemini kavramalısın. Planlarını doğru yaptığın sürece herkese aynı derecede yetebileceğini unutma. Bizden söylemesi…

Kırmızı Balık Kaç Kaç…

Mutlu olmadığın bir ilişkide mi yüzüyorsun sen? Karşındakinin duyguları ne olursa olsun biraz da kendini düşünmelisin. Duygularını saklamamalı ve mutsuz olduğun bir birlikteliği sürekli kendini arka plana atarak devam ettirmemelisin. Hayatının kontrolünü eline al ve mutlu olduğun denizlerde yüz!

Yengeç mi? Yen Geç mi?

İş yerinde ortak sürmen gereken çalışmalar ve sen işine karışılmasından nefret ediyorsun. Dostun olarak bir uyarıda bulunmamız gerekirse böyle anlarda uyumlu olmaya çalışman olacaktır. Tüm işi tek yüklenmenin grup olarak yapmaktan daha zor olduğunu hatırla ve içini rahatlat.

İnatçı Oğlak…

Canı sıkılan senin kapını çalar olmuş sevgili Oğlak! İnsanlara verdiğin bu denli değer ve merhamet bizi de çok etkiledi fakat insanlara koşarken kendini geride bırakmış gibisin. Biraz bencillik kötü bir şey değildir. Kendini düşündüğün ve öncelik verdiğin taktirde değiştiğini söyleyenler olacaktır. O kişilere bunun bir değişim değil farkındalık olduğunu söylemende fayda var.

Terazi’nin Dengesini Bozmayın!

Hemn çok sevdiğin hem de senden yaşça büyük bir akrabanla iletişim kuruyorsun bugün. Gün ortalarına doğru iş yerinde zorda kalacağın anlar görüyorum. Böyle anların seni pes ettirmesine asla izin verme!

İkizler Akıl İşi Değil Gönül İşi…

İkizler! Hayat akıp gidiyor farkında mısın? Doğru anda harekete geçebilmeyi beklerken doğru anları kaçırıyor olabilir misin? Bu kadar garantici olma! Risk bazen çok güzeldir. İçinde kaybettiğini düşündüğün duyguları ortaya çıkarır. Başarısızlığın da en büyük başarılarından biri olduğunu unutma. Herkes başarısız olma ihtimalini göze alabilecek kadar cesur değil ne yazık ki.

Boğa’yı Boğma..

Bugün hukuki süreçlerin yaşandığı bir gün. Bu nedenle ailenin yardımına ihtiyaç duyuyorsun. Bizim böyle günler için tavsiyemiz mantıkçılıktır. Duygular ciddi konularda hata yapmamıza neden olabilir.

Başak Hasadı…

Dişini sık çünkü az kaldı. Sürekli boğuştuğun sağlık durumların seni bunaltsa da artık bitiyor sevgili Başak. Seni seven insanlardan güç al ve moralini yüksek tut. Bizim bile özendiğimiz dostlukların var. Bu gibi kötü hissettiğin günlerde asla yalnız kalmayacaksın.

Burçolog fotoğrafı

Burçolog

Sık kahve tüketir, astroloji delisidir, ilgisizlikten hoşlanmaz, içeriklerinin yorumlanmasına bayılır. Hazırladığı içeriklerin altında yaptığı boş muhabbetler ile ünlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu