Astroloji

9-16 Temmuz Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu

Sevgili Koçlar, yeni haftaya biraz sıkılmış halde başlayacaksınız. Özellikle de aşk konularında bazı olumsuz gelişmeler söz konusu olacak. Yeni bir tatil programı emin olun ki sizlere çok iyi gelecek! Bir an önce günlük işlerinizi yoluna koymaya bakın. Yakında çok güzel şeyler olacak.

Boğa Burcu

Sevgili Boğalar, bu hafta boyunca aileniz ve aile büyükleriniz ile zaman geçirmek isteyeceksiniz. Hafta ortasına doğru ev değiştirme ve taşınma gibi mevzular gündeme gelebilir. Aile içi yanlış anlaşılmalara dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Çocuk sahibi olmak isteyenler içinse müjdeli haberler var.

İkizler Burcu

Sevgili İkizler burcu, bu hafta boyunca çok içe dönük olacaksınız. Bazı anlarda ise eski konuları yeniden masaya yatırmanız gerekebilir. Zihinsel anlamda ise sürekli tetikte olacaksınız. Bilgiye çok önem veren bir yapınız var. Hafta ortalarına doğru kardeşlerinizle ilgili bazı konularla ilgileneceksiniz.

Yengeç Burcu

Sevgili Yengeçler, ofis arkadaşlarınız ya da iş arkadaşlarınızla birlikte bazı konularda düzenlemeler yapacaksınız. Günlük rutin işlerinizi düzene sokmak istiyorsunuz. Beklediğiniz enerjiyi bu hafta nihayet bulacaksınız. Birikmiş faturalarınız var, para harcarken dikkatli olun.

Aslan Burcu

Sevgili Aslanlar, bu hafta sizleri çok güzel bir süreç bekliyor olacak. Elinizi attığınız her işi hızlandırıyorsunuz. Hafta boyunca çevrenizde gereksiz dedikodu yapan insanlardan kaçınmaya özen gösterin. Hafta ortasına doğru ise şok etkisi yaratan bazı haberler alacaksınız.

Başak Burcu

Sevgili Başaklar, bu hafta geçmişe yönelik konular gündeme gelecek. Hafta başından sonuna dek evinizle alakalı işlerle ilgilenmek isteyeceksiniz. Bazıları arkanızdan iş çeviriyor. Dikkatli olmanız gerek. Gergin bir süreç içerisine girebilirsiniz. Sabrederseniz her şey güzel olacak.

Terazi Burcu

Sevgili Teraziler, bu hafta kişisel bakımınıza çok özen göstermeniz gerekiyor. Kendinize bazı konularda güvenmiyorsunuz. Aslında çok güçlü bir karakteriniz var. Hafta boyunca iletişimi güçlü insanlarla bir arada olacaksınız. Maddi anlamda harcamalarınıza biraz dikkat etmelisiniz.

Akrep Burcu

Sevgili Akrepler, hafta boyunca etkileyici ve dışa dönük olacaksınız. Ticaretle uğraşanlar için satışların artacağı bir süreç söz konusu olacak. Aynı zamanda konuşarak, anlatarak ve pazarlayarak karşınıza çıkan herkesi kolayca ikna edeceksiniz. Hafta sonunda eğlenceli bir organizasyona katılacaksınız.

Yay Burcu

Sevgili Yaylar, kendinizle barışık bir zaman dilimi sizleri bekliyor. Yurtdışına seyahatler, yazışmalar ve eğitim hayatınızla alakalı bazı konular gündeme gelecek. Bunun yanı sıra medya ve televizyon konularında da ciddi anlamda başarı elde edeceksiniz. Toplum önünde saygınlık edineceksiniz.

Oğlak Burcu

Sevgili Oğlaklar, hafta boyunca kendinize has bazı fikirleriniz olacak. Bu fikirleri hayata geçirebilmeniz için savaşmanız gerekiyor. Birileri ile iş birliği yapmanız durumunda avantajlı olacaksınız. Ödemeleriniz, borçlarınız ve de krediniz artabilir. Ancak ummadığınız yerden para gelecek. Harcamalarınıza dikkat edin.

Kova Burcu

Sevgili Kovalar, uzun zamandır eşiniz ile aranızda olan bazı sorunlar düzelecek. Fikir birliği oluşturacaksınız. Fakat hafta boyunca bazı konularda aklınız karışabilir. Biraz dikkatli olmanızı tavsiye ederiz.  Hafta boyunca bazı hedefler belirleyecek ve insanlarla da bir arada olmaktan çok mutlu olacaksınız.

Balık Burcu

Sevgili Balıklar, uzun zamandır hemen her konuda göstermiş olduğunuz sabrınız sayesinde her şey yolunda girecek. İş konuları da bu hafta çok güzel gidecek. Sağlıklı yaşam konularına biraz daha özen göstereceksiniz. Evcil bir hayvan besleme fikriniz olabilir. Bu konuda hafta sonuna doğru harekete geçeceksiniz.

Burçolog fotoğrafı

Burçolog

Sık kahve tüketir, astroloji delisidir, ilgisizlikten hoşlanmaz, içeriklerinin yorumlanmasına bayılır. Hazırladığı içeriklerin altında yaptığı boş muhabbetler ile ünlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu