AlışverişManşet

Academia’nın İlk ve Tek Mağazası Açıldı!

Yenilikçi, yaratıcı, özgüveni yüksek tasarımlarıyla her sezon sokak stilinin kodlarını yeniden yazan Academia’nın zamanın ve mekanın ötesindeki ilk ve tek mağazası “House of Academia” açıldı.

Sürreal bir ortamda, sıra dışı bir online alışveriş deneyimi sunan “House of Academia”, doğanın endüstriyel tasarım anlayışı ve modern mimariyle buluştuğu etkileyici görsel dünyasıyla dikkat çekiyor. 

Bilgisayardan tablet ve mobil telefona, tüm dijital cihazlarınızdan dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerden tek bir tıkla ulaşılabilen marka, kolay navigasyon menüsü ve yönlendirme oklarıyla mağazanın farklı bölümlerini ziyaret ederek markanın hazır giyim, ayakkabı, çanta, aksesuar kategorilerindeki tüm kadın ve erkek tasarımlarını inceleme fırsatı sunuyor.

academia

Ürün üzerindeki butonlardan beden, renk gibi ürün bilgilerine rahatlıkla ulaşılabilirken, “Sepete Ekle Özelliği” hızlı satın alma imkanı tanıyor. “Arkadaşlarla Alışveriş” (Shop With Friends) özelliği ise sevdiklerinizle interaktif şekilde markanın dünyasını keşfetme fırsatı sunarak alışverişlerinizi keyifli bir deneyime dönüştürüyor.

60’lar modasının stil kodlarının kendinden emin duruşuyla yeniden yorumlandığı 2023 İlkbahar – Yaz koleksiyonlarına ev sahipliği yapıyor. Modern-retro tasarım çizgisiyle fark yaratan marka sezon koleksiyonunu benzersiz bir alışveriş deneyimiyle keşfetmek için davetlisiniz. 

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu