Saç BakımıAlışverişGüzellikManşet

HC Care ile Saçlara Doping Zamanı!

HC Care Saç bakım serisinde yer alan bakım kremleri ve serumlar mevsim dönüşleri yaşayan saçlara doping etkisi yaratıyor.

Saç konusunda uzman marka HC Care, saçlarımızın karşılaştığı mevsimsel dökülmeler, cansızlık, kuruma ve esneklik kayıplarına karşı kendi laboratuvarlarında geliştirildiği bitkisel özlü formüllerden hazırladığı saç bakım ürünleri ile kullanıcılarına çözümler sunarak, saçları canlandırmanın yanında güçlü bir şekilde uzamasını da sağlıyor.

HC Care saç bakım serisinin, içeriğinde yer alan bitki özleri, shea butter, phyto keratin, biotin, aminoasit, vitamin ve mineraller saça zarar vermeden temizlemenin yanında besler ve saçları güçlendirir. Saçın kuvvet ve esnekliğini, dış etkenlere karşı direncini artırarak, çevresel faktörlere karşı sıradan ürünlerden elde edemeyeceğiniz güçlü bir koruma kalkanı oluşturur.

Saç derisini yağ ve nem dengesine zarar vermeden temizleyerek, saçların güçlenmesine ve koparak dökülmelere engel olur.

hc care

HC Care Saç Doping Serumu

HC Doping’in procapil, follicusan, bitki özleri ve vitaminler içeren formülü, saçlara ihtiyaç duyduğu desteği kazandırıyor. Formülünde yer alan yararlı bileşenler birçok saç bakım ürününün aksine pratik uygulaması ile de kolaylık sağlıyor. HC Doping, durulama veya yıkama yapmadan saçlarınızı yeniden yapılanmasını ve daha canlı ve yumuşak görünüme kavuşmasını sağlar.

HC Care Durulanmayan Saç Bakım Kremi

HC Super Green, içerdiği bitkisel yağlar, bitki ekstraktları ve doğal bileşenler ile saçların nem ihtiyacını karşılayarak güçlendirmeye, daha parlak, yumuşak ve pürüzsüz bir saç dokusu elde etmeye yardımcı olur. Düzenli olarak kullanıldığında işlem görmüş ve yıpranmış saçlara kaybettiği nemi ve esnekliği kazandırır. Saçı ağırlaştırmayan formülü günlük bakım ihtiyacını karşılayarak saç tellerini çevresel etkenlere karşı korumaya ve kırılmaları önlemeye yardımcı olur.

Saçlara HC Complex ile 6 farklı etki

HC Complex, yüzde 100 bitkisel olup, içeriğinde kimyasal madde içermez. HC Complex, 6 farklı etkisi ve patentli formülü ile ideal saç güzelliğini elde etmeye yönelik üretilmiş en etkili ürün olma özelliğini taşıyor. Saçları besleyerek güçlendiren bitki özleri sayesinde saç dökülmelerini engelleyerek hızlı bir şekilde uzamasını sağlıyor. HC Complex’i uzun süreli kullananlar etkisinden oldukça memnun kaldıklarını ve favori ürünü olduğunu her seferinde dile getirerek, ürün kullanımına devam ediyorlar.

HC Care Saç Bakım Setinde yer alan şampuanlara Trendyol, Hepsiburda ve www.hc.com.tr sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu