AlışverişManşetModa

Altınyıldız Classics: Travel Ceket ve Takım

Altınyıldız Classics, sık sık seyahat ederken takım elbise ve ceketini valizinde rahatça taşımak isteyenlere yönelik inovatif bir ceket ve takım tasarladı.

Markanın gün boyu konfor sağlayan, 360 Derece Koleksiyonu’nda yer alan takım ve ceket modeli katlanıp kabin boy valize yerleştirilebiliyor, ütüye gerek duymuyor ve çantadan çıktıktan 5 dakika sonra giyilmeye hazır hale geliyor.

Baştan sona konforlu bir seyahatin anahtarı şüphesiz iyi düşünülerek hazırlanan bir valiz. Sık seyahat edenlerin elinden düşmeyen bu valizin artık yeni bir başrol oyuncusu var.

Altınyıldız Classics, enerjisini seyahatten alanlar için Travel Ceket ve Takımı tasarladı. Yenilikçi kumaş teknolojisi ile dört tarafa esneme özelliğine sahip 360 Derece Koleksiyonu’nun üyesi Travel Ceket ve Takım, seyahat tutkunlarının yeni favorisi olmaya aday. 

Travel Ceket ve Takım, kırışmaması, ütüye ihtiyaç duymaması ve katlanıp pratik bir şekilde taşınabilmesiyle sık yolculuk yapanların vazgeçilmez ürünü olacak. Bu özellikleri sayesinde gamboç gibi özel bir taşıma çantasına ihtiyaç duymadan rahatlıkla taşınabilen ceket ve takım, kolayca katlanıyor, kendi bez kesesine ve ardından valize yerleştirilebiliyor.

altınyıldız

Çanta içerisinde çok az yer kaplayan ve kırışmayan bu özel parçaları hızlıca giyebilmek için kesesinden çıkarıp 5 dakika askıda bekletmek yeterli oluyor. Bu şekilde giyilmeye hazır hale gelen, ince ve hafif bir kumaş yapısına sahip ceket ve takım herhangi bir şekilde ütüye gerek duymuyor.  

Kullanıcılara taşıma esnasında büyük konfor sunan bu tasarımlar, Altınyıldız Classics’in şık ve modern stilini günün her saatinde yansıtmak isteyen erkekler için hazırladığı 360 Derece Koleksiyonu’nda yer alıyor.

Renk çeşitliliği ve tasarımdaki detaylarıyla dikkat çeken koleksiyon, vücuda tam uyum sağlayan, kolay kırışmayan, hafif ve esnek kumaşları ile gün boyu süren şıklık ve rahatlığın adresi oluyor. 

altınyıldız

Kumaşa, kaliteye ve tasarıma önem veren Altınyıldız Classics’in takım, ceket, pantolon ve gömlek modellerinden oluşan 360 derece koleksiyonuna altinyildizclassics.com adresinden ve Altınyıldız Classics mobil uygulamasından ulaşılabilir. 

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu