AstrolojiManşet

Haftalık Burç Yorumu: 30 Ocak – 5 Şubat 2023

Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu haftalık yorumlarınız geldi! Haydi toplanın!

astroloji: burç yorumu

Aslan burcunda zorlu bir dolunay görünüyor!

Haftanın sonuna doğru sertleşecek olan gökyüzü, maddi ve manevi her alanda adım atarken iki defa daha düşünmemiz gerektiğini bizlere tekrar hatırlatacak.

Haftanın Gündemi

30 Ocak – 5 Şubat 2023 haftasında Ay, İkizler burcunda ilerlemesine devam edecek ve hafta sonu pazar günü ise Aslan burcunda olacak.

Haftanın Gökyüzü Olayları

Haftaya hareket ve mücadele disiplinini anlatan Mars’ın Güneş ile yaptığı güzel görünüm ile giriyoruz. Bizi hayata dair daha dirençli bir tutum içine sokacak olan Mars, “Hadi artık kalk ve işini bitir.” diyecek.

Hafta ortası güzellik tanrıçası Venüs’ün; Ay düğümleri ile yapacağı olumlu etkileşim, kararlarımızda çok daha emin olmamamıza sebep olurken bir diğer yandan da kader anlamında bizi çok daha şanslı kılacak diyebiliriz.

Hafta sonu ise Aslan burcunda yaşanacak olan dolunay, Uranüs’ten sert etki aldığı için maddi konularda bazı ufak tefek sarsıntılar yaşayabileceğimizi, aynı zamanda da doğa olayları hakkında aşırılıklara maruz kalabileceğimizi söylemek mümkün görünüyor.

Genel olarak bakıldığında hafta sonuna doğru sertleşecek olan gökyüzü, maddi ve manevi her alanda adım atarken iki defa düşünmemiz gerektiğini bizlere tekrar hatırlatacak.

Burç Yorumları

Koç

koç burcu

Bu hafta yaşanacak olan dolunay size aşk hayatınız başta olmak üzere; tutkular, eğlence yaşamınız, kısa süreli ilişkiler, borsa, kumar, piyango gibi şans ve risk taşıyan işler, sanat, çocuk, hamilelik, yaratıcılık gerektiren alanlar ve iradenizin sınandığı konular, romantik ilişkiler ve moda gibi konular hakkında deneyimler yaşatabilir.

Boğa

boğa burcu

Bu hafta yaşanacak olan dolunay size yaşam tarzınız başta olmak üzere; baba, kişisel bağlılıklar, alışkanlıklar, ev ve aile içi durumlar, özellikle duygularınızın korunması, kökleriniz hakkında olabilecek gelişmeler, çok yakın konumunuzdaki insanlar, taşınmaz mallarınız, eviniz, maddi manevi miraslar ve taşınmalar hakkında deneyimler yaşatabilir.

İkizler

ikizler burcu

Bu hafta yaşanacak olan dolunay size yakın çevreniz başta olmak üzere; kardeşler, arkadaşlarınız hakkında olan durumlar, kardeş ilişkileri, yakın çevre ile olan iletişim, arkadaşlık ilişkileri, kısa yolculuklar, liseye kadar olan eğitim, uzun vadeli olmayan plan ve projeler, yayıncılık, pazarlama ve halkla ilişkiler konularında deneyimler yaşatabilir.

Yengeç

yengeç burcu

Bu hafta yaşanacak olan dolunay size başta kazançlarınız olmak üzere; paralarınız, maddi varlıklarınız, para akışınız, güvenlik duygunuz, özgüveniniz, bunun yanında taşınabilir maddi değerleriniz ve kısaca maddi bütün varlığınız hakkında deneyiler yaşatabilir.

Aslan

aslan burcu

Bu hafta yaşanacak olan dolunay size irade gücünüz başta olmak üzere; arzularınız ve bireyselliğiniz, egonuz ve yapılandırdığınız dünyanız, görünen kişisel tercihleriniz ve sizi siz yapan tüm fiziksel ve psikolojik değerleriniz, sosyal anlamda sizi var eden ve hayatta konumlandığınız yeri ve tepkilerinizi içeren konular hakkında deneyimler yaşatabilir.

Başak

başak burcu

Bu hafta yaşanacak olan dolunay size başta duyduğunuz güvensizlikler olmak üzere; sırlar, maddi ve manevi hapisler, darlık ve kısıtlanmalar, gizli kapaklı işler ve ilişkiler, bunun yanında gizli düşmanlar, dedikodular, herkesten sakladığınız, görülmesini pek de istemediğiniz yanlarınızı içeren konular hakkında deneyimler yaşatabilir.

Terazi

terazi burcu

Bu hafta yaşanacak olan dolunay size başta sosyal çevre içinde yapılacak çalışmalar olmak üzere; gerçekleştirilecek toplumsal değişimler ve bunlar için kurulacak dernekler ve hayır işleri, insanlara yararlı olma ve bu amaç uğrunda kurulacak dostluklar, gruplar, dernekler, iş hayatınızdan, kariyerinizden kazandığınız gelirler, iyimser yanınızın başınıza açtığı olaylar hakkında deneyimler yaşatabilir.

Akrep

akrep burcu

Bu hafta yaşanacak olan dolunay size başta statü olmak üzere; toplumun sizi nasıl algıladığı, üstleriniz, patronlar ile olan ilişkileriniz, iş yapış şekliniz, başarı, herkesin gözü önünde olma, yükselme çabası, yaşam hedefleri, anne ve annelik ile ilgili konular, mesleğiniz, kariyer alanlarınız, şan ve şöhretiniz gibi konular hakkında deneyimler yaşatabilir.

Yay

yay burcu

Bu hafta yaşanacak olan dolunay size başta yurt dışı ile ilgili konular olmak üzere; yabancılar, yabancı diller, medya, satış ve pazarlama işleri, öğretim görevlileri, yargıçlar, üst mahkemeler ve uzak akrabalar, felsefe, din, inanlar, hayatı sorgulama ve anlamlandırma ile ilgili konular, uzun mesafeli yolculuklar, rüyalar, sıra dışı konular, sosyal bilinç, topluma nasıl ayak uydurduğunuz ve akademik hayatınız gibi konular hakkında deneyimler yaşatabilir.

Oğlak

oğlak burcu

Bu hafta yaşanacak olan dolunay size finansal krizler başta olmak üzere; ölümler ve yeniden doğuş konuları, sizin ödemek zorunda olduğunuz ya da size ödenmek zorunda olan nafaka ve vergi iadesi gibi konular, aynı zamanda eş, sevgili ve hayatınızdaki kişilerin parasal durumu, korkular, paylaşımlı kazançlar, borçlar, vergiler, ameliyatlar ve cinsellik gibi konular hakkında deneyimler yaşatabilir.

Kova

kova burcu

Bu hafta yaşanacak olan dolunay size açık düşman kişiler başta olmak üzere; mahkemeler, birden fazla kişi ile yürütülen faaliyetler (iş ortaklıkları), yazılı ya da sözlü birliktelikler ve en önemlisi evlilik hayatının yanında vekalet verdiğiniz insanlar, avukatınız, eşiniz ve uzun süreli ilişkide olduğunuz insan ile olan durumunuz gibi konular hakkında deneyimler yaşatabilir.

Balık

balık burcu

Bu hafta yaşanacak olan dolunay size iş ve iş arkadaşları başta olmak üzere; gündelik hayatın koşturmaları, çalışma metotları, sağlık, hastaneler, temizlik, hijyen konuları ve evcil hayvanlar, hizmet verdiğiniz alanlar, yanınızda çalıştırdığınız insanlar, hastalıklar, iş arkadaşları ve iş atmosferi gibi konular hakkında deneyimler yaşatabilir.

Geldik burç yorumlarımızın sonuna… Haftaya, Haftalık Burç Yorumları’nda yeniden buluşalım!

Burçolog fotoğrafı

Burçolog

Sık kahve tüketir, astroloji delisidir, ilgisizlikten hoşlanmaz, içeriklerinin yorumlanmasına bayılır. Hazırladığı içeriklerin altında yaptığı boş muhabbetler ile ünlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu