AlışverişManşet

Artun Kis: Yeni Yılın Işıltısı

Mücevherin göz alıcı şıklığıyla kadınlara büyülü bir dünyanın kapılarını aralayan Artun Kis, tasarımlarının ışıltısını yeni yılda da yansıtmaya hazırlanıyor. Birbirinden özel tasarımları ve yeni yılda mücevher tutkunlarıyla buluşturacağı yeni koleksiyonuyla Artun Kis, zamansız bir zarafet sunuyor.

artun kis

Geçmişten bugüne mücevherin kalbinin attığı yer olan Kapalıçarşı’da bir aile geleneğinin parçası olan Artun Kis, doğadan aldığı değerli taşları kadınların ruhuna dokunan parçalar olarak tasarlamaya devam ediyor.

artun kis

Hem günlük şıklığın hem özel zamanların vazgeçilmez ürünleri olarak bir mücevherden fazlasını anlatan usta mücevher markası, yılbaşının umut dolu parıltısıyla dikkatleri üzerine topluyor.

artun kis

İnsanlardan aldığı ilhamla işlediği değerli taşları, bu kez yılın en özel zamanları için kadınların beğenisine sunuyor. Küpeden bilekliğe, kolyeden yüzüğe dek geniş bir ürün skalası sunan marka, kıyafetlerin değil duyguların eşlikçisi olarak mücevher tutkunlarının ilgisini çekiyor.

artun kis

Değişik kombinasyonlara olanak sağlayan tasarımlarda, renkler ve taşların ahengi büyülüyor.

Yeni Yılda Yeni Koleksiyon

2023 yılının ilk günlerinde yine çok özel bir koleksiyonu mücevher severlerle buluşturacak. Doğa ve aşkın beraberliğini yaşatmaya hazırlanan yeni koleksiyonda, güçlü tasarım çizgileriyle incelik bir araya geliyor. Binlerce yıllık bir aşk hikâyesi, Artun Kis tarafından pırlantanın zamanı aşan dokusuyla harmanlanıyor.

artun kis

Yaptığı özel tasarımlarda kadınların hikâyelerine yer veren mücevher markası, duygu durumlarını yansıtan objeler olarak usta ellerde varlık buluyor. Umut, neşe ve heyecan duygularının buluştuğu yılbaşında da mücevherlerde “Kis” imzasının zarafet ve kullanım rahatlığı yansımaya devam ediyor.

artun kis

Çeyrek asrı aşan tecrübeyle yaratıcılığı buluşturan Artun Kis, değerli taşları üstün işçilikle işleyerek; en üst seviyede müşteri hizmeti anlayışını ortaya koyduğu atölye ve mağazalarının yanı sıra www.artunkis.com/ adresinde mücevher severlerin beğenisine sunuluyor.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu