AlışverişManşet

Atelier Rebul’dan Babalar Günü Hediye Önerileri

Asırlık formüller ile ikonikleşen, kişiselleştirilmiş detaylarla özelleşen Atelier Rebul, Babalar Günü’nde en şık hediye alternatiflerini sunuyor.

Entelektüelliğin ve kültürel zenginliğin merkezi Pera’dan doğan, Doğu ve Batı’nın sentezini yansıtan, İstanbul beyefendilerinin vazgeçilmezi, eşsiz formüllerin birleştiği Atelier Rebul, Babalar Günü’ne hazır. 

Hediye sanatıyla buluşan asırlık formüller, kişiselleştirilmiş detaylarıyla babanıza kendisini bir kez daha özel hissettirecek. Bu anlamlı güne özel seçeceğiniz hediye setleri, babanızın baş harfi ile kişiselleşiyor ve yazacağınız notunuz ile tamamlanıyor. Babanız uzakta olsa bile, Atelier Rebul sizin yerinize ona hediyesini özenle ve hızla ulaştırıyor. Online mağazası www.atelierrebul.com.tr adresinde, İstanbul içi* aynı gün, Ankara içi ise ertesi gün teslimat ayrıcalığı sizi bekliyor.

İkonik İstanbul kokusu…

Yeni İstanbul Extrait de Parfum, orijinal gizemli İstanbul Eau de Parfum’ün notalarına sadık kalarak daha zengin, güçlü ve yoğun bir formülle karşımıza çıkıyor. Odunsu, baharatlı, amber koku ailesinde yer alan bu yeni parfüm, tarçın, safran ve karanfilin mistik ve etkileyici birleşimini sandal ağacı ile buluşturuyor. Yeni Extrait de Parfum içeriğiyle olduğu kadar siyah şık şişesiyle ve lüks ambalajıyla da parfümün zenginliğini yansıtıyor. 

atelier rebul

İstanbul Koleksiyonu’nun en güçlü, yoğun ve gün boyu kalıcı formu olan Yeni İstanbul Extrait de Parfum, baş harf uygulaması ile kişiselleştirilebilen çok özel bir babalar günü hediyesi..

Karakteristik ve elegan…

Atelier Rebul’ün atölye ruhundan ve dönemin kokularından ilhamla Collection Atelier Koleksiyonu Babalar Günü için ideal hediye alternatifleri arasında. Geliştirilmiş formülü ile L’Atelier parfümü ise bu özel günün öne çıkanlarından. Bu güçlü, karizmatik ve erkeksi koku; taze ve lezzetli limon, bergamot ve ananasın mükemmel harmanıyla canlandırıcı bir başlangıç sunuyor. Kalp notalarında, enfes çiçeklerin benzersiz kombinasyonu çekici ve maskülen bir dokunuşa imza atıyor. Parfüme dumanlı bir hava katan alt notaları mevsim ne olursa olsun, babanızın günün her saatinde kullanmak isteyeceği zengin ve eşsiz bir parfüme dönüşüyor.

Collection Atelier’nin diğer benzersiz parfümleri Tugra, J.C. Reboul ve Oud Royalise hem karakteristik hem de elegan notalarla iddialı hediye seçenekleri arasındaki yerini alıyor. 

Babanızın isminin baş harfi ile kişiselleştirebileceğiniz, yeniden doldurulabilen imza parfümler…

Atelier Rebul, bu Babalar Günü’nde kişiselleştirilebilen İmza Koleksiyonu parfümleriyle de şık ve unutulmaz bir hediye sunuyor. İmza Koleksiyonu’nda yer alan ikonik parfümler İstanbul, Pera ve 1895; kokularının yanı sıra, tasarımlarıyla da Doğu ve Batı’nın sentezini yansıtırken artık tıpkı eski İstanbul’da olduğu gibi seçili mağazalarda yeniden doldurabiliyor. Aynı zamanda bu özel tasarımlı şişeler, babanızın baş harfleriyle de kişiselleştirilebiliyor. Sadece ona özel, hayat boyu yanında olacak bir hediyeye ne dersiniz?

Dünyanın Babanız İçin Kişiselleştirilebilen Tek Kolonyası

Bir numaralı kahramanlarımız babalarımıza, onlara özel olarak kişiselleştirebileceğiniz bir Babalar Günü hediyesi verin. İster babanızı ne kadar çok sevdiğinizi, ister onu ne kadar çok özlediğinizi, isterseniz de ona nasıl seslendiğinizi yazın… Atelier Rebul’ün kişiselleştirilmiş dolum kolonyaları ile babanıza en az onun kadar özel bir hediye verin. Yeşil Çay, Erguvan ve Mandalina kokularından babanıza en çok hitap eden, 80 derece etil alkol içerikli, mis kokulu kolonyayı, dilediğiniz mesajın yazıldığı etiketlerle kişiselleştirin ve hediyeniz sadece ona özel olsun. 

Atelier Rebul ‘Original Formula İkonik Hediye Seti’ ile babanıza kendisini bir kez daha özel hissettirin. Reboul Eczanesi’nin gizli formüllerinin kullanıldığı İkonik Lavanta Kolonyası ve mucizevi krem Derma Cream’den oluşan hediye seti Babalar Günü’nün eşsiz hediyelerinden biri. Bundan 1 asır önce, İstanbul beyefendilerinin kokusu haline gelen ve kolonyadan ziyade daha çok babadan oğula geçen farklı mirasa dönüşen Lavanta Kolonyası, hayat bulduğu ilk antika şişesiyle babanızı nostaljik bir yolculuğa çıkaracak.

Cologne Absolue Koleksiyonu ile babanızı Doğu’nun büyüleyici dünyasına çağırın…Atelier Rebul’ün koku uzmanlığından doğan gerçek bir ustalık eseri Cologne Absolue Koleksiyonu’nda yer alan parfümler, Babalar Günü için en cool hediyelerden biri. Incense Vetiver, Oud Noir, Patchouli d’Or ve Cardamom Oud, odun ve baharatların gizemli notalarıyla, babanıza Doğu’nun notalarının ve Patcholi Dor kapısını açmaya hazır.

Tüm mağazalardan ve www.atelierrebul.com.tr adresinden ulaşabileceğiniz özenle hazırlanmış Atelier Rebul Babalar Günü hediye setleri, kişiselleştirebileceğiniz hediye kutuları ve özel yazacağınız notlarla, aynı gün teslimat seçeneği ile de babanızın kapısında olmaya hazır! 

*Adalar, Silivri, Şile, Çatalca, Uskumruköy, Ömerli, Polonezköy, Cumhuriyetköy ve Riva bu hizmet alanının dışında yer almaktadır. Çalışma günlerinde geçerlidir.

Atelier Rebul’ün tüm ürünleri küresel bir program olan Cruelty Free International Leaping Bunny tarafından sertifikalıdır.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu