Cilt BakımıGüzellikManşet

Avene Cleanance A.H.A Exfoliating Serum ile Cilt Kusurlarına Savaş Açın!

Avene Cleanance Serum, A.H.A içeriği sayesinde cildi pürüzsüzleştirirken, pH değeri 4’le cilt kusurlarını düzeltmeye ve lekelerin görünümünü azaltmaya yardımcı olur.

avene 5 min

Yağlı ve akneye eğilimli ciltler için ideal olan bu serum, daha temiz ve pürüzsüz bir cilde kavuşmak isteyenler için vazgeçilmez bir bakım ürünüdür.

Eau Thermale Avene, günlük cilt bakımında etkili çözümler sunan bir marka olarak, Cleanance Serum ile lekelerin, gözeneklerin ve izlerin görünümünde azalmaya yardımcı oluyor, cildi pürüzsüz ve yenilenmiş bir görünüme kavuşturuyor.

avene 1 min

Avene Cleanance Serum, doğal asit ikilisi olan Laktik ve Süksinik asit kombinasyonuyla, salisilik asitten daha etkili bir performans sunar.

%5’lik konsantrasyonuyla nazik bir şekilde peeling yapar ve hücre yenilenmesini uyarırken, Termal Su ile cildi yatıştırır, rahatlatır ve ferahlatır.

Kısa bir süre içinde, ilk on günden itibaren, “yenilenmiş bir cilt” etkisiyle izlerin ve kusurların görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Günlük bakım kreminizin ardından sabah ve/veya akşam temiz ve kuru cilde uygulayabilir, yüz, boyun ve dekolte bölgesine bir veya iki kez kullanabilirsiniz. Ayrıca tek başına da kullanılabilir.

%99 doğal ve vegan

Pratik günlük kullanımıyla Avene Cleanance Serum, cilde hızlı bir şekilde etki eder ve cildin canlı, parlak ve daha pürüzsüz bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

Ürünlere buradan ulaşabilirsiniz.

Son yazılarımızı incelemek ister misiniz?😍👇

Aylin Soyer fotoğrafı

Aylin Soyer

Goethe'ye atfedilen 'güzellik heryerde aranan konuktur' sözüyle güzelliğe dair ne varsa...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu