SanatManşet

GAİN’in sevilen dizisi Ayak İşleri’nden dördüncü sezon müjdesi!

GAİN’in üç sezon boyunca büyük bir ilgiyle izlenen ve özgün senaryosu ile dikkat çeken dizisi “Ayak İşleri”, dördüncü sezon için hazırlıklara başladı.

Yapımcılar, izleyicilere heyecan verici bir dönüş vaat ederken, dizinin muhteşem oyunculuklarıyla da büyük beğeni topladığı biliniyor. Yeni sezonda karakterlerin daha derinlemesine işleneceği ve heyecan dolu olayların izleyicileri beklediği belirtiliyor. “Ayak İşleri“nin dördüncü sezonuyla birlikte izleyicilerin ekran başına kilitleyecek yeni maceralara hazır olmaları bekleniyor.

ayak isleri 2 1

GAİN’in orijinal dizisi Ayak İşleri, başrollerini Çağlar Çorumlu ve Güven Murat Akpınar’ın paylaştığı, izleyiciler tarafından büyük bir ilgiyle karşılanan bir yapım olarak dördüncü sezon için geri dönüyor.

Vedat ile Evren’in komedi ve aksiyon dolu maceraları, yeni sezonda kaldığı yerden devam edecek.

Dizide deneyimli bir görev adamı olan duygusal maco Vedat ile politik doğruculuğa takıntılı Evren’in, zengin iş insanı Servet Abi’nin işlerini halletmeye çalışırken başlarına gelen olayları izleyiciye aktarıyor. Bu iki zıt karakterin “muhteşem uyumu”, içine düştükleri trajikomik durumlarla başa çıkmaya çalışırken seyirciyi aksiyon ve kahkaha dolu bir maceraya sürüklüyor.

Dizinin özgün senaryosu ve muhteşem oyunculuk performansları, Çağlar Çorumlu’ya 49. Altın Kelebek Ödül Töreni’nde En İyi Komedi Dizisi Erkek Oyuncu Ödülü’nü getirmişti.

Çağlar Çorumlu ve Güven Murat Akpınar’ın yanı sıra dizide üç sezon boyunca konuk oyuncu olarak yer alan Taner Barlas, Şebnem Sönmez, Bülent Emin Yarar, Defne Kayalar, Sarp Akkaya, Şenay Gürler, Berkay Ateş, Çağdaş Onur Öztürk, Uraz Kaygılaroğlu, Esra Ruşan, Nur Fettahoğlu ve Sarp Apak gibi ünlü ve başarılı oyuncular da dikkat çekmişti.

Son yılların en çok konuşulan komedi yapımlarından biri olan “Ayak İşleri”, yönetmen koltuğunda Caner Özyurtlu’nun oturduğu, senaryosunu ise Caner Özyurtlu ve Volkan Öge’nin birlikte kaleme aldığı bir yapım olarak izleyicilerle buluşmaya devam ediyor.

Son yazılarımızı incelemek ister misiniz?😍👇

Aylin Soyer fotoğrafı

Aylin Soyer

Goethe'ye atfedilen 'güzellik heryerde aranan konuktur' sözüyle güzelliğe dair ne varsa...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu