AlışverişCilt BakımıGüzellikManşet

Avon Care Sun ile Cilt Dostu Güneş Bakımı

Yaz aylarının kavurucu sıcağından ve güneşin zararlı etkilerinden cildinizi korunmanın en etkili yollarından biri hiç kuşkusuz Avon Care Sun+ Ailesi! Güneşin keyfini doyasıya çıkarmak ve aynı zamanda zararlı ışınlarından korunmak için Avon Care Sun+ Ailesi bu yaz ihtiyacınız olan korumayı size sunuyor. Avon Care Sun+ serisini yaz boyunca yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz.

Şimdi Avon Care Sun+ ile Güneşin Keyfini Çıkartma Zamanı

Tüm aileye özel güneş ürünleriyle tatil keyfiniz hiç bitmesin. Özellikle hassas ciltlere sahip olanların vazgeçemeyeceği Avon Care Sun+ SPF50  seri ile güneşe karşı yüksek koruma sağlamak mümkün. Su içerisinde 120 dakikaya varan koruma sağlayan seri hem UVA hem de UVB ışınlarına karşı cildi korur. 

  • Care Sun+ SPF50 Yüz ve Vücut İçin Hassas Ciltlere Özel Güneş Kremi
  • Care Sun+ SPF50 Yüz ve Vücut İçin Koruyucu Güneş Kremi
  • Care Sun+ SPF50Yüz İçin Yağ İçermeyen Koruyucu Güneş Kremi

Yaz tatillerinizde çocuklara özel maksimum koruma ise Care Sun+ Kids serisinden. Geniş spektrum koruma özelliği hem UVA hem UVB ışınlarına karşı çocukları, güneşin zararlı ışınlarına karşı korumak mümkün.

  • Care Sun+ Kids Çocuklar İçin Turkuaz Renkli Güneş Spreyi SPF30
  • Care Sun+ Kids Çocuklar İçin Güneş Kremi SPF50

Bu yaz güneşe olan özleminizi ailecek giderecek diğer seri ise Care Sun+ SPF30. SPF30 özelliği ile güneşe karşı yüksek koruma sağlayan seri, aile üyelerinin cildini için su içerisinde 120 dakikaya varan korumaya yardımcı olur.

  • Care Sun+ SPF30 Vücut İçin Güneş Spreyi
  • Care Sun+ SPF30 Vücut İçin Güneş Losyonu
  • Care Sun+ SPF30 Yüz İçin Yağ İçermeyen Koruyucu Güneş Kremi www.avon.com.tr

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu