MakyajAlışverişGüzellikManşet

Avon: Hyalüronik Asit Dolgulu İlk Mat Ruj

Sizce tüm mat rujlar dudaklarınızı kurutur mu? Dünya için güzellik anlayışıyla hareket eden Avon, uygulama sonrası bile devam eden nemlendirme özelliğine sahip dünyanın ortası hyalüronik asit dolgulu ilk mat ruju Hydramatic Mat Ruj ile mat ruj severlerin kalbini çalacak.

Avon’un en yeni ruju Hydramatic Mat Ruj ile dudaklarınız hiç olmadığı kadar dolgun ve pürüzsüz görünecek! Yüksek su tutma özelliğiyle Hyalüronik Asit, dudaklardaki nem bariyerini güçlendirirken, dudakların gün boyunca daha pürüzsüz görünmesini sağlar. Yüzde 50’den fazla nemlendirici ve cilt koruyucu bileşen içeren formülü ile markanın en yeni mat rujuyla anında nemlenmiş dudaklarınızla gözle görülür bir fark yaratacaksınız. 

Avon’un yepyeni ve beklenmedik bir etki yaratan Hydramatic Mat Ruj ile dudaklarınız anında nemlenirken, kullandıkça etkisi hissedeceksiniz.

avon

Yenilikçi hyalüronik asit teknolojisi kullanılarak geliştirilen en yeni ruju 12 farklı renk seçeneğiyle makyaj çantalarında yerini almaya hazır! 

Dışardan cesur görünen ve özüne değer verenlerin ruju olmaya aday, güneş koruma faktörü içeren Hydramatic Mat Ruj ile istediğiz kusursuz mat dudak görünümüne nemli, dolgun ve pürüzsüz bir görünüm kavuşun.

avon

Yeni ve beklenmedik bir ürünle tanışmaya hazır mısınız? Anında ve zamanla nemlenmiş, dolgun ve pürüzsüz görünen dudaklara sahip olmak Hydramatic Mat Ruj ile çok kolay. Deneyin kullandıkça etkisini hissedin!

Avon her yerde!  Dünya için güzellik anlayışıyla hareket eden ürünlerine Satış temsilcilerinden, avon.com.tr’den veya internet üzerindeki online alışveriş sitelerinden ulaşabilirsiniz.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu