MakyajAlışverişGüzellikManşet

Avon: Delightful False Lash

Göz makyajınıza ilham kaynağı olacak Avon’un en yeni maskarası ile tanışmaya hazır mısınız? Yumuşak ve etkili formülüyle kirpiklere ağırlık yapmadan ekstra hacim sağlayan yeni Delightfull False Lash Maskara ile dilediğiniz takma kirpik görünümüne bulutsu hafiflikte kirpik hissiyle sahip olmak artık mümkün! 

Hafif, hacimli ve kabarık takma kirpik etkisine sahip Avon Delightfull False Lash Maskara kirpiklerde topaklanma veya bulaşma yapmaz.

Kirpiklerde en dip köşelere bile kolaylıkla ulaşan ve her kirpiği kolayca ayıran fırçasına bayılacaksınız! Gül suyu içeren zengin formüllü maskara aynı zamanda gözden kolayca çıkartılabilir yapıda geliştirildi.

avon

Isıya ve suya karşı dayanıklı yeni Delightfull False Lash Suya Dayanıklı Maskara ise içeriğindeki yeşil kahve çekirdeği özü içeren zengin formülü sayesinde kirpiklerde topaklanma veya bulaşma yapmaz. Göz makyajınızda tüm gün kalıcılık sağlayacak yeni maskaranız aynı zamanda kolayca temizlenebilen yapıda.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu