AlışverişManşet

b-good care’den Vegan ve Doğal İçerik

Doğallık felsefesini odağında tutan b-good care, çocuklar ve bebeklerin ihtiyacı olan bakım deneyimini sunmaya devam ediyor.

Anne, bebek ve tüm aile için doğal içerikli ve yüksek performanslı ürünleriyle ön plana çıkan b-good care, bebekler ve çocukların cilt, saç ve vücut bakım ihtiyaçlarına özel geliştirilen ürünleriyle her ihtiyaç için geniş bir ürün yelpazesi sağlamaya devam ediyor.

En sevilen ve tercih edilen ürünleri arasında yer alan Yenidoğan Köpük ŞampuanıBebek & Çocuk Saç ve Vücut ŞampuanıPişik Kremi ve Bebek Vücut Sütü; paraben, parafin, parfüm, silikon, SLS & SLES, alkol, gluten ve renklendirici gibi maddeler içermeyen yapısıyla ön plana çıkıyor. Vegan, doğal ve hayvanlar üzerinde test edilmeyen içerikleriyle fark yaratmayı sürdürüyor.

b-good care Yenidoğan Köpük Şampuanı

Yenidoğan Bebek Şampuanı, probiyotik bileşenler, elma suyu ve levulinik asit içermektedir. Köpük formülüyle yenidoğan bebeklerde konak oluşumunu engellemeye ve yeniden oluşumunu önlemeye yardımcı olur; rahatlatıcı ve nemlendirici bir bakım sunar.Doğal içerikli yapısıyla hassas saç derisini kurutmadan, saç ve saç derisini nazikçe temizlemeye yardımcı olur. 

b-good care Bebek & Çocuk Şampuanı (Saç ve Vücut)

Bebek & Çocuk Şampuanı; göz yakmayan yumuşak içeriğindeki elma suyu, fermente bambu suyu ve levulinik asit içeren yapısıyla bebek ve çocuklar için mükemmel bir bakım sunmaktadır. Saç, saç derisi ve vücudu nazikçe temizleyen ve aynı zamanda beslerken nemlendiren yapısıyla yenidoğandan itibaren günlük kullanıma uygundur.

b-good care

b-good care Pişik Kremi

Cildi rahatlatmaya yardımcı Centella Asiatica ekstresi, çinko oksit ile besleyici ve nemlendirici özelliğe sahip kakao yağı, shea butter ve E vitamini içeren formülüyle, pişik oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Cildi besler, korur ve yatıştırmaya yardımcı olur. Vegan formülü ve doğal bileşenli yapısıyla cildin hava almasını engellemeden cildi nemlendirir ve yumuşatır. Doğumdan itibaren ve her bez değişiminde kullanıma uygundur.

b-good care Bebek Vücut Sütü

Havuç yağı, kakao yağı ve shea butter gibi dört doğal yağ içeriği ve zengin amino asit kombinasyonuna sahip vegan formül içerir. Cilt bariyerinin korunmasına ve sağlıklı gelişimine yardımcı formülüyle bebekler ve çocuklar için ideal bir bakım sağlar. Yağlı his bırakmayan yumuşak ve pürüzsüz dokusuyla hassas ve normal ciltlere sahip bebekler ve çocuklarda cilt yüz ve vücutta kullanıma uygundur.

Tamamen vegan formülasyonlara sahip, doğal içeriklerden oluşan yüksek performanslı b-good care ürünlerine eczanelerden ulaşabilirsiniz.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu