Cilt BakımıAlışverişGüzellik

Bahar Aylarına Nordik Bir Dokunuş

Nordik endemik bitkilerinden aldığı gücü bilimin uzmanlığı ile bir araya getiren Bionnex, Kuzey’in eşsiz atmosferini en konsantre haliyle cildinizde hissettiren The Nordea serisi ile bahar aylarındaki dermokozmetik rutininize özel bir dokunuşta bulunuyor.

Nordik endemik bitkilerinden aldığı güçle kurulan İsveç merkezli Bionnex Laboratuvarları, doğanın ve bilimin birleşiminden doğan temiz içerikli, etkili ve kalıcı çözümler sunuyor.

Bionnex’in doktorlar ve eczacılar tarafından önerilen serileri arasında yer alan The Nordea (Nordik), bahar aylarına özel dermokozmetik rutininizde Kuzey’in eşsiz atmosferini sizlerle buluşturuyor. Cilt bakımında doğal içeriği önemseyen herkes için iyi bir destek olan Bionnex’in The Nordea Serum Serisi, Kuzey’in endemik bitkilerinden geliştirdiği cilt bakım konsantrasyonları ile gözle görünür sonuçlar vadediyor.

Hyalüronik Asit ile Cildiniz Neme Doysun

Bahar aylarındaki dermokozmetik cilt bakımı rutininde cildi nemlendirmenin ilk adımı olan The Nordea Hyaluronic Acid %2 + Arctic Algae + B5 Serum’da üç farklı moleküler ağırlıklı hyalüronik asit, arktik yosun ve vitamin B5 bir araya geliyor. Cildin derin tabakasına ulaşarak nemi arttırmaya destek olan Hyaluronic Acid Serum, bahar aylarında cildin neme doymasına yardımcı olurken cilde dolgun bir görünüm kazandırıyor.

nordik

The Nordea Hyaluronic Acid Serum’un içerisindeki arktik yosun, Nordik endemik bir bitki olup hem cildi yıpratıcı dış etkenlere karşı koruyor hem de ince çizgilerin ve kırışıklık görünümünün azalmasında etken rol oynuyor. The Nordea Hyaluronic Acid Serum’un bileşenindeki algler, eşit olmayan cilt tonunu dengeleyerek aydınlık bir görünüme kavuşturuyor. Dermatolojik olarak test edilen ve hipoalerjenik formüller içeren serum, sabah akşam günde 2 kez olmak üzere temizlenmiş yüz ve boyun bölgesine günlük olarak uygulanabiliyor.

C Vitamini ile Antioksidan Etki

The Nordea serisindeki yaşlanma etkisini hafifletme ve düzensiz cilt tonunu düzenlemeye yardımcı olan Vitamin C %15 + Ferulic Acid %0.5 + Arbutin + Burdock Serum, dermokozmetik cilt bakım rutininin bir parçası olarak cildinize destek oluyor. İçerisindeki C vitamini, cildi oksidatif hasardan koruyup kırışıklıkların azalmasına, kolajen yıkımına neden olan metalloproteinaz enziminin üretimini azaltıp kolajenin korunmasına ve üretiminin artmasına yardımcı oluyor.

The Nordea Vitamin C Serum’un yapısında bulunan ve bir tür Nordik endemik bitki olan burdock, güçlü bir antioksidan olarak kandaki toksinleri uzaklaştırıp akne, egzama gibi cilt rahatsızlıklarının tedavisinde önemli bir rol oynuyor. Bahar aylarındaki dermokozmetik cilt bakımı rutinine The Nordea Vitamin C Serum sabah akşam günde 2 kere olmak üzere kullanılabiliyor.

Güneşe Karşı Cildi Koruyan Son Dokunuş

Bahar aylarındaki dermokozmetik rutinin son aşamasında Bionnex’in Preventiva serisi, Vitamin E ile güçlendirilmiş formülüyle serum uygulaması sonrasında ciltte güçlü bir nemlendirme ve antioksidan etki sağlıyor. Serinin içeriğinde yer alan hordeum vulgare çekirdeği tozu ise sebum emme özelliği sayesinde yapışkanlığı ve ciltte istenmeyen parlamayı önlüyor. Tüm cilt tiplerinin kullanabileceği Preventiva serisi, cildi UVA ve UVB’nin zararlı etkilerinden korumak için özel olarak geliştirilen güneşten koruma filtrelerine sahip bulunuyor ve dermokozmetik cilt bakımı rutini sonrası cildi tamamen koruyor.

Bionnex’in tüm serilerine göz atıp detaylı bilgi almak için tr.bionnex.com internet sitesini ziyaret edebilir, @bionnexturkiye Instagram hesabından bizleri takip edebilirsiniz.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu