AlışverişManşetModa

Beymen Club: Summerland

Beymen Club, ilkbahar yaz sezonunda keşfetmenin heyecanını hissedenlerin ülkesi “Summerland”e davet ediyor. 

Summerland bazen üç kişinin bildiği bir koy, bazen en sevdiğimiz arkadaşlarımızla birlikte yıldızlar altındaki bir plaj partisi, bazen ise yeni şeyler denediğimiz, yeni lezzetler tattığımız yer. Kimi zaman ilk kez duyduğumuz bir şarkı götürür bizi Summerland’e, kimi zaman ise gözlerimizi alamadığımız bir manzara…

beymen club

Yazın pozitif ruhunu yansıtan Beymen Club 2023 İlkbahar/Yaz kampanyasının yönetmen koltuğunda dünyaca ünlü markalarının birbirinden yaratıcı projelerine imza atan Tiago Ribeiro yer alıyor.

beymen club

Akdeniz’in büyülü ruhundan ilham alan Beymen Club 2023 İlkbahar – Yaz Koleksiyonu’nun yalın ancak bir o kadar güçlü, eğlenceli ancak bir o kadar kendinden emin ama en önemlisi hep kendiniz gibi hissettiren kadın-erkek tasarımlarının eşlik ettiği kampanya, yeni sezonda herkesi keşfetmeye çağırıyor.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu