ModaAlışverişManşet

Katerina Ekşioğlu Koleksiyonlarında Aksesuar Detayları

Kadınların, zarafetini ön plana çıkaran moda markası Katerina Ekşioğlu, koleksiyonlarında kullandığı aksesuar detaylarıyla da moda dünyasında adından söz ettiriyor.

Şıklık ve rahatlığı buluşturan tasarımlarında farklı kumaş çeşitleri, derin dekolte gibi detayların yanı sıra parıltılı taşlara ve broşlara yer veriyor. 

katerina ekşioğlu

Mevsimin sınırlarını aşan straplez elbiseler, nakışlı dantel kumaşlar, derin yırtmaçlar ve renk tonları ile dikkatleri üzerine çeken markanın alametifarikası ise koleksiyonlarındaki siyah parçalarda yer alan farklı boyutlardaki gümüş renkteki broş ile zincir detayları ve parıltılı taşları oldu.

Kadınları kategorize etmeyen ve her dönem yanlarında olacak tasarımlar sunan marka, dünya standartlarına uygun kalıplarda hazırlanan ürünleri, karakteristik kesimleri, dinamik ve özgür renkleriyle sanat eseri etkisi yaratırken; yükselişini sağlam adımlarla sürdürüyor.

Katerina Ekşioğlu tasarımları ile ilgili katerinaeksioglu.com adresi ziyaret edilebilir.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu