AlışverişCilt BakımıGüzellikManşet

Bio-Oil Yaz Günlerinde Yanında!

Zengin içeriğinde yer alan papatya, biberiye, lavanta ve kalendula yağlarıyla birlikte A ve E vitaminleri ve çok özel bir etken madde olan PurCellin Oil’i barındıran Bio-Oil Cilt Bakım Yağı, cildin denizden, havuzdan ve güneşten kaybettiği nemi geri kazanmasına yardımcı olarak yumuşacık ve pürüzsüz bir cilde kavuşmayı sağlıyor.

Yaz mevsiminde cildi sağlıklı tutmak için cilt bakımı rutini uygulamak önemlidir. Etkisi klinik çalışmalarla kanıtlanan Bio-Oil Cilt Bakım Yağı, yaz mevsiminde de ihtiyacınız olan cilt bakımını sunuyor. 

Hafif yapısı sayesinde yağlı bir his bırakmadan, cilt tarafından hızlı bir şekilde emilen ürün, kırışıklık ve leke görünümünü azaltıyor. Günlük banyo/duş rutini, sabun ve su kullanımı ile nemini kaybeden cildi yağlandırmadan nemlendiren marka, cilde pürüzsüz ve aydınlık bir görünüm kazandırıyor. 

Formülünde yer alan papatya, biberiye, lavanta ve kalendula yağlarıyla birlikte A ve E vitaminlerinin yanı sıra çok özel bir etken madde olan PurCellin Oil’i bulunan Bio-Oil’in günde iki kez kullanılması öneriliyor. 

Sadece yüz için değil vücudunuz için de kullanabileceğiniz Bio-Oil, nemini kaybden karın, göğüs, bel, kalça, bacak gibi bölgelerde de rahatlıkla kullanılabiliyor.

Siz de cildinizin en çok neme ihtiyaç duyduğu bu yaz günlerinde cildinizin nem dengesini koruyun. Cildinizin parlak, pürüzsüz ve aydınlık görüntüsünün keyfini çıkarın.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu