MakyajAlışverişGüzellikManşet

NARS: Aferglow Liquid Blush

Güneşin sıcaklığını ve parlaklığını cilde taşıyan nemlendirici etkili yeni NARS Afterglow Liquid Blush, canlı ve doğal bir bitiş sunuyor.

NARS Afterglow Liquid Blush, ince yapısıyla yanaklarda gün boyu kalıcı bir etki yaratırken, çizgilere dolmayan kusursuz ipeksi formülüyle doğal görünümlü bir ışıltı sağlıyor.

NARS’ın ikonik tonları Dolce Vita ve Orgasm’ın yanı sıra pembe, mor ve şeftali tonlarını da barındıran renk yelpazesiyle Afterglow Liquid Blush, sağlıkla parlayan cildi hızlı ve kolay uygulamasıyla ortaya çıkarıyor.

nars

İçeriğindeki sodyum hiyalüronat ile Afterglow Sensual Liquid Blush, 8 saat nemlendirme etkisi sunuyor. Sağlıklı görünen bir cilt için ise vegan kolajen ile zenginleştirilen formülüyle cilt bariyerini derinlemesine besliyor. Formülündeki E vitamini sayesinde güçlü antioksidan özelliği gören Afterglow Liquid Blush, cildi çevresel faktörlerden korumaya yardımcı olurken tüm cilt tonları ile uyumlu ayarlanabilir yoğunlukta kremsi yapısıyla yanaklarda tatlı bir sıcaklık bırakıyor. 

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu