Cilt BakımıAlışverişGüzellikManşet

Bioderma: Photoderm SPF50+

Gücünü ekobiyolojiden alan, her cilt tipine ve endişesine yönelik dermatolojik uzmanlık sunarak ürünler geliştiren Bioderma, Photoderm serisi ile her cilt tipinin ihtiyacına uygun, deniz canlılarını koruyan güneş koruyucular sunuyor.

Sun Active Defense patenti sayesinde güneşe karşı %99.8 DNA koruması sağlayarak; cildin doğal savunma mekanizmasını güçlendiriyor. 

Ekobiyoloji yaklaşımı ile yola çıkan Bioderma, cilde gösterdiği saygının yanı sıra insana ve içerisinde bulunduğu çevreye de özen gösteriyor ve su ekosistemini önemseyen ürünler geliştiriyor. Yenilenen formülasyonu ve dünyanın geleceğini ve sürdürülebilirliğini önemseyen bakış sayesinde 2021’den itibaren deniz canlılarını koruyan ürünler geliştiriyor. Photoderm serisinde suda çözünen filtreler değil, suya karışmadan sadece cildi güneşin zararlı etkilerini koruyarak deniz yaşamına saygı duyan filtreler kullanılıyor.

Photoderm serisi, Sun Active Defense patenti ile güneşe karşı %99.8 DNA koruması sağlayarak; cildin doğal savunma mekanizmasını güçlendiriyor ve güneşe karşı hücreden başlayan koruma sağlıyor.

Tüm Cilt Tiplerinin Kullanımına Uygun, Su Bazlı Akışkan Güneş Koruyucu: Bioderma Photoderm Aquafluid SPF50+

Photoderm kategorisinde öne çıkan su bazlı yapısıyla yağlı bir his bırakmayan ve kolaylıkla uygulanabilen Photoderm Aquafluid SPF50+, benzersiz UV filtreleri ve patentli biyolojik koruma ile güneşe karşı cildin kendi savunma mekanizmasını güçlendirerek hücrelerin korunmasına ve cildin erken yaşlanmasının önlenmesine destek oluyor.

Ultra hafif ve su bazlı dokusuyla Photoderm Aquafluid SPF50+ renksiz ve light olmak üzere 2 farklı seçeneği ile cilt tonunu eşitlemek isteyenlere alternatif sunuyor. Tüm cilt tiplerin kullanımına uygun olan ve çok yüksek koruma sağlayan Aquafluid SPF50+ 8 saat boyunca ciltte mat bir görünüm sağlıyor. Beyaz iz ve yağlı bir tabaka bırakmıyor. Mükemmel bir makyaj bazıdır. Parfüm ve paraben içermez.

Lekeye Karşı Güçlü Güneş Koruması: Bioderma Photoderm SPOT SPF50+

Photoderm SPOT SPF50+, UVA/UVB ışınlarına karşı hücreden başlayan koruma sağlıyor. Formülündeki hiperpigmentasyon karşıtı güçlü içerik glabridin, leke oluşma riskini minimuma indirmeye yardımcı olurken pigmentasyon oluşumunu ve tekrar ortaya çıkmasını engelliyor. Lazer tedavileri ile kombine kullanıma uygundur. Enoksolon ve ksilitol sayesinde güçlü anti-enflamatuar etkisiyle cildi yatıştırıyor ve nemlendiriyor. Ürün parfüm, paraben içermez. Yağlı his ve beyaz leke bırakmaz. 

Güneşin Zararlı Etkilerine Karşı Tüm Aileye Ultra Koruma Sağlayan: Bioderma Photoderm Lait Ultra SPF50+

Hassas ve toleransı en düşük ciltler dahil tüm cilt tipleri için aile boyu kullanıma uygun, UVA’ya karşı güçlendirilmiş çok yüksek güneş koruması içeren Photoderm Lait Ultra SPF50+, suya, tere ve kuma ultra dayanıklıdır. Tüm iklimlerde kullanılabiliyor. 8 saat boyunca cildi nemlendiren formülasyonuyla Photoderm Lait Ultra, UVA ve UVB ışınlarına karşı Sun Active Defense patenti ile hücreden başlayan etkin bir koruma sağlıyor ve cildin kendini savunma mekanizmasını güçlendiriyor.

bioderma

12. aydan itibaren bebeklerin, çocukların, yetişkinlerin, hamilelerin ve emzirme döneminde olan kadınların kullanıma uygundur. Süt dokusu sayesinde cilt tarafından hızlıca emilir. Cildi nemlendirmeye destek olur. Uygulama sonrası yağlı bir his ve beyaz leke bırakmaz. Suya, tere ve kuma karşı ultra dayanıklıdır. Parfüm içermez.

Mavi Işık Korumasıyla: Bioderma Photoderm M SPF50+

Günlük hayattan ilham alınarak formüle edilen Photoderm M SPF50+, cilt tonu eşitsizliği, koyu leke sorunu ve erken cilt yaşlanmasına çözüm sunuyor. Her ilkbaharın gelmesiyle birlikte ciltteki melazma probleminin tekrar oluştuğunu fark edenler ve koyu cilt lekelerine karşı doğal bir görünüm kazanmak ve melazma oluşumunu engellemek için çözüm bulmak isteyenlerin Photoderm M SPF50+ favori ürünü olacak nitelikte! UVA ışınlarına karşı güçlendirilmiş yüksek teknolojili güneş koruması sunan Photoderm M SPF50+, Bioderma Laboratuvarları tarafından geliştirilen “Blue Light Protection” patentiyle telefon, bilgisayar ve TV gibi elektronik araçların ekranlarından yansıyan mavi ışıklara karşı yüksek koruma sağlarken, %96 melazmayı engelliyor.

Mavi ışığa karşı güçlendirilmiş koyu leke karşıtı renkli güneş koruyucu olarak ön plana çıkıyor. Light ve Golden olmak üzere 2 farklı renk tonuyla cilt tonunu eşitliyor, yüksek kapatıcı etki sunuyor ve homojen bir cilt görünümü sağlıyor. Yüksek pigment konsantrasyonu sunuyor ve içeriği sayesinde ise 8 saate kadar mat bir cilt görünümü sağlıyor. 

Akne Eğilimli Ciltler için Uzun Süreli Matlaştırıcı Etkiye Sahip Güneş Koruyucu: Bioderma Photoderm AKN Mat SPF30

Akneye eğilim gösteren cilde sahip olanlar, kullandıkları her ürünü özenle seçiyor. Photoderm AKN Mat SPF30 güneş koruyucu sahip olduğu içerikleri ile cildi güneşten korurken akne karşıtı etki sunuyor. Benzersiz UV filtreleri ve patentli biyolojik koruma ile güneşe karşı cildin kendini savunma mekanizmasını güçlendirerek hücrelerin korunmasına ve cildin erken yaşlanmasının önlenmesine destek oluyor.

İçerdiği Fluidactiv patentiyle cildin sebum dengesinin ve kalitesinin korunmasına yardımcı olurken akne ve siyah nokta karşıtı etki sağlıyor ve cildi pürüzsüzleştirmeyi hedefliyor. Geride yağlı bir tabaka ve beyaz izler bırakmıyor. Gün boyu matlaştırıcı etki sağlıyor. Mükemmel bir makyaj bazıdır. 

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu