MakyajGüzellikManşet

Bobbi Brown: Luxe Lipstick

Luxe Lipstick yenilenen formülü ile hem yoğun pigmentasyona hem de capcanlı renkleri ile karşımızda!

New York City’den ilham alınarak tasarlanan yeni Luxe Lipstick, tek sürüşte dudaklarınızdaki lüks tanımını değiştirmeyi hedefliyor. 10 saat süresince dudaklarınıza nem sağlayan teknolojisi ve gün boyu kalıcılık etkisi ile dudaklarınızda pürüzsüz bir görünüm sunuyor.

Aynı zamanda içeriğinde bulunan cilt dostu bileşenler ile de dudaklarınızı besliyor. Tek sürüşte daha nemli ve daha cesur hissedeceğinize eminiz. En az ambalaj tasarımı kadar lüks hissiyatı da dudaklarınızdaLuxe Lipstick ile hissedeceksiniz.

Bu seri saten bitişli bir yapıya sahip. Farklı cilt tonlarına uygun renk alternatiflerini keşfetmeye başlayın!

luxe lipstick

Göründüğü kadar lüks hissettiriyor.

Luxe Lipstick‘in yeni kremsi formülü ile dudaklarınızı besleyip pürüzsüz bir görünüme kavuştururken, bunun yanında zengin pigmentasyonu ile de tek katta çarpıcı bir dudak görünümüne ulaşmanızı sağlıyor. Tüm gün süren kalıcılığı sayesinde gün içerisinde solma, akma ya da bulaşma olmadan kalıcı ve kusursuz dudak görünümüne kavuşun ve ve bu rahatlığın keyfini sürün!

Bakım ile gelen konforu keşfedin.

Cilt dostu bileşenleri ile formüle edilen Luxe Lipstick dudaklarınızı beslerken aynı zamanda tam olarak 10 saat süresince nemlendirme sağlar. İçeriğinde bulunan çiçek özleri ve balmumu karışımı dudaklarınızı besler ve yumuşamasına yardımcı olur. Bu şekilde dudak çizgilerinin görünümünü anında azaltır ve dudak görünümünü yalnızca 1 hafta içerisinde iyileştirir.

luxe lipstick

Her dudak tonuna uygun renk seçeneği mevcut.

Luxe Lipstick ailesi her cilt tonuna uygun renk skalası ile dudaklarınızı pürüzsüzleştirmek ve göz alıcı bir görünüm elde etmek için tasarlanmış ve üretilmiştir. Kotu tonlardan, günlük olarak uygulayabileceğiniz kırmızı tonlara ve doğal pastel tonlara kadar geniş bir renk skalasına sahiptir.

New York City’den ilham alınarak tasarlandı.

Tıpkı New York City gibi, yeni Luxe Lipstick’in enerjisi de hiçbir zaman bitmez ve tüm gün boyunca kalıcılık sağlar ve cesur görünümünüze yardımcı olur.

En beğendiğimiz iki rengi sizlerle paylaşmak istedik:

Ruby

luxe lipstick

Afternoon Tea

luxe lipstick

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu