AstrolojiAlışverişManşet

Burçlara Göre Sevgililer Günü Gözlük Hediyeleri

14 Şubat’ı burçlarla uyumlu hediye önerileriyle karşılayalım! Sevdikleriniz için alışılmışın dışında bir sürpriz olan güneş gözlükleri, kombinlerin tamamlayıcısı olacak. 

Degrade ve renkli camlı, çekik, oval, dikdörtgen, köşeli formlara sahip güneş gözlükleri sevdiklerinizin stiline zarif, elegant, retro ve eğlenceli bir çizgi çiziyor.

burç: gözlük

Koç

Enerjik, canlı ve aktif olmalarıyla bilinen Koçlar, güneş gözlüğü seçimlerinde de hayat enerjilerini yansıtacak güçlü, cesur çizgilerden yana. Renkli güneş gözlükleri bu burcun olmazsa olmaz tercihleri arasında. Metal çerçeveler de Koç burçlarının cool, enerjik, heyecanlı ve girişimci yanlarını destekleyen alternatifler arasında. 

burç: vogue

Kadınlar için hem renkli hem de metal çerçeveli Vogue güneş gözlükleri öne çıkıyor. Inesta gibi kemik ve köşeli güneş gözlüğü modelleri de yenilikçi seçimler yapmasıyla ünlü Koçlar için ideal hediye seçenekleri arasında yer alıyor. 

Boğa

Huzurlu, sakin ve keyfine düşkün olmalarıyla bilinen Boğaların tercihleri, genellikle özgüvenli duruşlarına uyum sağlayacak kaliteli ve dayanıklı, rahat ve şık aksesuarlardan yana oluyor.

burç: rayban

Zamansızlığıyla dikkat çeken ve özgüvenli duruşun tamamlayıcısı olan Ray-Ban’in şık Unisex güneş gözlükleri, yönetici gezegeni Venüs olan Boğalar için ideal hediye seçenekleri arasında yer alıyor.

İkizler

Meraklı ve pratik zekalı olmalarıyla bilinen İkizler için göz kontağı oldukça önemli.

burç: rayban

Inesta, Ray-Ban markalarının degrade, açık renkli camlı unisex güneş gözlükleri, çevresiyle etkileşimi seven İkizlere hitap eden hediye seçenekleri arasında yer alıyor. 

Yengeç

Astrolojinin hassas ve duygusal burçları arasında yer alan Yengeçlerin dünyasında nostalji olmazsa olmaz başlıklar arasında yer alıyor. Aksesuar seçimlerinde de nostaljik modellere ilgi duyan Yengeçlerin tercihi vintage ve klasikleşmiş kesimlerden yana.

burç: vogue

Vogue Cat Eye güneş gözlükleri, Yengeç kadınları için öne çıkarken, oval formlu ve renkli camlı Unofficial ve Inesta’nın unisex güneş gözlüğü modelleri de Yengeçlerin hem kadınlarına hem erkeklerine hitap ediyor.

Aslan

İddialı ve özgüveni yüksek burçlar arasında yer alan Aslanların güneş gözlüğü seçimlerinde; büyük, gösterişli ve dayanıklı çerçeveler öne çıkıyor.

burç: dolce gabbana

Büyük ve metal çerçeveli Dolce Gabbana modelleri, Aslan kadınları için tercih edilebiliyor. Inesta’nın polarize güneş gözlükleri ve Ray-Ban’nın çift köprülü modelleri de Aslan erkeklerinin karakteristik özellikleriyle uyumu yakalıyor.

Başak

Mükemmeliyetçiliğiyle bilinen Başakların aksesuarlardaki tercihi sadelik ve kusursuzluktan yana oluyor.

burç: rayban

Aynı zamanda alışılmışın dışında çizgilere ilgi duyan Başakların yüzünü güldürecek hediye seçenekleri arasında Ray-Ban’in köşeli güneş gözlükleri ile Inesta’nın çekik formlu, köşeli modelleri bulunuyor.

Terazi

Estetik görünüme ilgi duyan Terazilerin tercihleri; uyumlu, şık ve ince ayrıntılarıyla dikkat çeken tasarımlardan yana oluyor.

burç: prada

Detaylarıyla inceliğe imzasını atan Prada, açık renkli cam ve şeffaf çerçeve gövdeleriyle Inesta marka güneş gözlükleri, Terazi kadınlarının kendine özgü moda anlayışını yansıtan hediye seçenekleri arasında. 

Akrep

Moda dünyasını yakından takip etmesine rağmen tercihini klasik ve uzun süre üzerinde taşıyabileceği aksesuarlardan yana yapan Akrepler, genellikle kemik çerçeveli güneş gözlüklerine ilgi duyarlar.

burç: tommy hilfiger

Kemik çerçeveli Tommy Hilfiger güneş gözlükleri; Akrep burcunun sade, klasik, şık stilinin tamamlayıcıları arasında. 

Yay

Farklı tarzları ve parçaları bir araya getirmekten hoşlanan Yay burçları, renkli ve yüksek enerjilerini aksesuar seçimlerine de yansıtıyor. 

burç: inesta

Inesta’nın renkli güneş gözlüğü modelleri Yay burçlarının enerjileriyle uyum yakalayan seçenekler arasında bulunuyor. 

Oğlak

Gelenekselciliği ile bilinen Oğlak burçları, kendinden emin duruş sergileyen aksesuarları tercih ediyorlar.

burç: tommy hilfiger

Stilde klasiklerden ödün vermeyen Oğlak burçları için yuvarlak formlu, sarı gövde rengine sahip Tommy Hilfiger ve siyah kemik çerçeveye sahip Gucci güneş gözlüğü modelleri ideal bir hediye seçeneği. 

Kova

Farklı ve dikkat çekici olmayı seven Kova burçları, güneş gözlüğü seçimi yaparken de dikkat çeken, havalı modellere yöneliyor.

burç: rayban

Inesta Fashion ve Inesta Classic’in göz alıcı modellerdeki güneş gözlükleri, Kova burcu kadınlarının tarzlarını tamamlarken Ray-Ban’in unisex güneş gözlükleri ise ilgiyi üzerine toplamak isteyen Kova burcu kadınları ve erkekleri tarafından tercih edilebiliyor.

Balık

Sezgiselliği ve duygusal yönleri güçlü olan Balık burçlarının güneş gözlüğü seçimlerinde romantik görünüşlerini tamamlayacak modeller ön plana çıkıyor.

burç: vogue

Ralph Lauren’in kemik çerçeveli güneş gözlükleri, Balık burcu kadınlarının sıra dışı yönlerini ortaya çıkarırken, Vogue’un asimetrik tasarımlara sahip güneş gözlükleri neşeli, keyifli tavırlarını yansıtıyor. Tommy Hilfiger’ın unisex güneş gözlüğü modelleri ise yuvarlak formuyla stillere masalsı bir dokunuş katıyor. 

Tüm güneş gözlüğü seçeneklerine uygun fiyatlarla, Türkiye’nin dört bir yanındaki Atasun Optik’lerden, http://www.atasunoptik.com.tr’den ve Atasun Optik mobil uygulamasından ulaşılabilir.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu