AstrolojiManşet

Haftalık Burç Yorumu: 6 Şubat – 12 Şubat 2023

Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu haftalık yorumlarınız geldi! Haydi toplanın!

astroloji: burç yorumu

İlişkilere dikkat edilmesi gereken bir hafta bizleri bekliyor!

Haftaya olumlu başlayacağız dememiz mümkün görünüyor ancak hafta ortasından itibaren tüm burçların tutkulu davranış ve sözlere dikkat etmesi gerekecek.

Haftanın Gündemi

6 Şubat – 12 Şubat 2023 haftasında Ay, Aslan burcunda ilerlemesine devam edecek ve hafta sonu pazar günü ise Akrep burcunda olacak.

Haftanın Gökyüzü Olayları

Bu haftaya güzellik tanrıçası Venüs ile şaşkınlık yaratan gezegen Uranüs arasında olumlu bir etki ile başlıyoruz. Bunun yanında mücadele gezegeni Mars’ın da yaralı şifacı Şiron ile yapacağı yine olumlu hareket bizi maddi ve manevi anlamda etkileyecek fakat diğer bir yandan eril disiplin Mars’ın dişil disiplin Venüs ile kenardan kavgaya yönelmesi de aynı zamanda “Hafta başı ikili ilişkilere dikkat!” demekten bizi alıkoyamıyor.

Hafta ortası ise iletişim gezegeni Merkür ile güç delisi mafyöz Plüton’un yan yana gelmesi pek de sevimli durmuyor maalesef ki. Bu da bize tutkulu hareketler, konuşmalar, fesat düşünceler ve korkusuzluk olarak geri dönebilir. Yani gözümüz kararabilir ve anlamsız bir şeyler yapmaya çalışabiliriz.

Hafta sonu ise tüm bu saydığımız etkiler altında gökyüzü, hareketine devam ederken bize “eline ve koluna sahip çık.” gibi akıl verecek. Bu aklı kullandığımız taktirde elbette ki bu haftanın kazananı biz olacağız.

Genel olarak haftaya olumlu bir şekilde başlayacağız diyebiliriz ancak hafta ortasından itibaren tutkulu davranış ve sözlere dikkat etmemiz gerekecek.

Burç Yorumları

Koç

koç burcu

Bu hafta yakın çevreniz ile ilişkinizde gayet şanslı görünüyorsunuz ancak kariyerinizde gözü kara bir şekilde hareket etmeniz gereken bir haftadan geçeceksiniz. Mümkün olduğunca kendinizi iş ve para konularında sakin tutmaya bakın derim.

Boğa

boğa burcu

Maddi konularda bu hafta kulağınıza güzel haberler gelebilir ancak bu haberlerin aslı astarını doğru öğrenmeniz gerekli. Bu şekilde bu durumu fırsata çevirme şansınız olabilir. Yine bu hafta duygusal hayatınız ile iş hayatınızı birbirinden ayırmanız sizin için iyi olacaktır.

İkizler

ikizler burcu

Bu hafta tanınırlık ve bilinirlik konularında elinizden geleni yapmaktan çekinmeyin. Başarılı iş bağlantıları ya da önceden gelen ancak olmamış işler de olumlu şekilde sonuçlanabilir. Tutkulu ve fazla iddialı davranışlardan kaçınmanızda fayda var.

Yengeç

yengeç burcu

Bu hafta sunumunuz ya da kendinizi parlatacak konular içeren işler yapacaksınız hafta başını tercih etmenizde fayda olacaktır. Hafta sonuna doğru ise ikili ilişkiler konusunda çok girişimci olmamakta fayda var. Çünkü gökyüzü size “Kaş yaparken göz çıkarabilirsin.” diyor.

Aslan

aslan burcu

Bu hafta iş arkadaşlarınız ile iyi geçinmeye bakın ve dikkatinizi daha çok kariyer konusunda odaklayın derim. Devlet kapısından ya da büyük şirketlerden güzel haberler ile karşılaşmanız da olası görünüyor. Kendinizi bu hafta planlı tutmaya gayret etmelisiniz.

Başak

başak burcu

Bu hafta aşk konusunda gözünüz kararıp “Sen var ya, ya benimsin ya da kara toprağın!” diyerek klişe ve ucuz durumlara düşme riskiniz var gibi görünüyor. En iyisi siz bu hafta aşk meşk mevzularından biraz uzak durun. Dikkatinizi kendinizi geliştirmeye verin derim ben.

Terazi

terazi burcu

Sağlıklı bir hayata merhaba demek için bu haftayı kullanmanız iyi olacaktır. Bu konuda bir şeyler yapmanız size iyi gelebilir. Bu hafta ev ve ev ile ilgili konulara çok girmeyin ve yaşı sizden büyük olan insanlarla konuşurken dikkatli olun.

Akrep

akrep burcu

Bu hafta aşk konularında kazanabilirsiniz ancak para konusunda dikkatli olmalısınız. Aynı zamanda sevdiklerinizle yan yana havadan sudan sohbet ederken ortam bir anda iddiacı ve tartışmacı bir hale gelebilir. Bu anlamla dikkatli olun ve bazı şeyleri duymamazlıktan gelin derim.

Yay

yay burcu

Bu hafta çok yakınınızda duran ve duygularını size açamayan birinin sizi ne kadar çok arzuladığına şahit olabilirsiniz. Bu sizi çok onore edebilir ya da kızdırabilir. Bu anlamda duygularınızı perde arkasında tutmanızda fayda var gibi görünüyor.

Oğlak

oğlak burcu

Bu hafta kısa mesafeli yollara çıkmanız için ideal bir zaman. Kendinizi biraz inatçı bir halde görmeniz de muhtemel görünüyor. Olabildiğince rahat olun ve milletin işine gücüne karışmamaya bakın. Bu durumdan siz zararlı çıkabilirsiniz.

Kova

kova burcu

Bu hafta para konusunda tam bir hadsizlik örneği göstererek boyunuzdan büyük işlere kalkışma riski içerisindesiniz gibi görünüyor. Bu sebeple sakin ve sessiz bir şekilde yalnızca gelişmeleri takip etmeniz için çok daha iyi olabilir. Bu hafta aşk çanları sizin için çalıyor gibi görünüyor.

Balık

balık burcu

Bu hafta aile büyüklerine, gayrimenkul, ev ve dekorasyona para savurma riskiniz var gibi görünüyor. Gerektiği kadar harcama yapmayı öğrenemediyseniz bu hafta biraz canınız acıyarak öğrenebilirsiniz. Yani kredi kartından uzak durmanızda fayda var.

Geldik burç yorumlarımızın sonuna… Haftaya, Haftalık Burç Yorumları’nda yeniden buluşalım!

Burçolog fotoğrafı

Burçolog

Sık kahve tüketir, astroloji delisidir, ilgisizlikten hoşlanmaz, içeriklerinin yorumlanmasına bayılır. Hazırladığı içeriklerin altında yaptığı boş muhabbetler ile ünlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu