Astroloji

Burçolog Fanları Buradaysa 20 Şubat Pazar Burç Yorumlarınızı Bırakıyorum! Bakalım Sizleri Neler Bekliyor?

Akademik başarılar, ailevi sorunlar, arkadaş ve çevre faktörleri derken 20 Şubat Pazar burç yorumun epey karışık. İçinde hem mutlu eden hem de moral bozmaya yatkın şeyler var desek doğru olur. Bugün sizleri nelerin beklediğini merak ediyor musunuz? Burçolog, bugün sizler için günlük burç yorumlarınızı tek tek hazırladı. 20 Şubat Pazar günü Koç, Boğa, İkizler, Aslan, Yay, Terazi, Başak, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık burçlarını ne bekliyor?

61920d194e3fe00f7cf0b876

Koç’um Benim…

Koç burçlarına selam. İş yerinde sürekli uğraşacağın ince detaylar görüyorum bugün. Ayrıntıları atlamama konusunda oldukça iyisin. Ayrıntılara olan dikkatinle birlikte ortaya çıkaracağın işler herkes tarafından taktir görüyor. Kendini günün ve işin yüksek temposuna kaptırırken ağzından çıkan fevri bir söz yakınlarını kırabilir. Bu noktada seni uyarmalıyız ki günün akışına kendini o kadar da kaptırma.

Aslansın Aslan…

Bugün tam da aslan burcunun günü. O içinizdeki baskın ve otoriter yapıyı ortaya çıkarabilirsiniz bugün. İş yerinde ortaya koyacağınız sert tutum bu aralar sizler için iyi olabilir. İş ve arkadaşlığın birbirine karışmaması için bu tutumunun ortaya çıkması gerekiyor. Bu iş ve arkadaşlık arasına koyacağın çizgi bazıları tarafından yanlış anlaşılsa da unutma ki doğru yoldasın.

Ok Yay’dan Çıkmış…

Yaylar ok hızında bir enerjiyle başlamış güne. Ne mutlu! Çevrenin ilgi alanı olan spor dallarına yöneldiğini görüyoruz bugün. Fiziksel ve ruh sağlığın açısından spora yönelmek, güne seni rahatlatan bir aktivite ile başlamak oldukça yararlı olacak.

Dikkat Akrep Var!..

Kendine olan inancına resmen hayran kaldık sevgili akrep. İnancının gücüyle altına girdiğin her zorluktan öyle bir kalkmışsın ki! Akşam saatlerine doğru ailenden gelecek sürprizlerle dolu bir haber alabilirsin. Bu sürpriz görüşemediğin akrabalarınla görüşmeni sağlayabilir.

Kova Kova Su Getirin!..

Sorumluluk sahibi olabilen yapınla bugüne dek elde ettiğin başarıları görmezden gelemeyiz. Size önerimizse zaman zaman sıradan ve kural dolu hayatınızdan biraz dışarı çıkıp nefes almak olabilir. Sorumlulukların bir yana sen bir yana. Bu nedenle çevrenden gelebilecek aktiviteler ve sosyal etkinlikler konusunda ön yargılı olma. 

Kırmızı Balık Kaç Kaç…

Bu denli adaletli oluşunu bizler de kutluyoruz sevgili balık. Çevrendeki insanlara da fazlasıyla hissettirdiğin adaletli yanın taraf olmayı resmen bir kenara itiyor. Yakın arkadaşlarının arasında yaşanabilecek bir sıkıntı da taraf tutman beklense de olaya tüm objektifliğinle yaklaşarak durumları gözden geçiriyorsun. Doğru yoldasın.

Yengeç mi? Yen Geç mi?

Aile içerisinde yaşanabilecek problemlere maruz kaldığın bir gün olacak. Bu noktada tek yapman gereken ise soğukkanlılığını koruman. Özellikle de öğle saatlerinde bu konuyla bir hayli meşgul olacaksın. Akşama doğru önüne çıkabilecek birkaç eğitim fırsatı görüyorum. Bu gibi ani sürprizlerde duygularınla değil mantığınla hareket etmeni öneririm.

İnatçı Oğlak…

Bu işkolik tavırlarının biraz kenara bırakılması gerekmiyor mu sence de? Günün erken saatlerinde karşına çıkabilecek fırsatları da yine işlerle dolduruyorsun gibi. Dinlenmek senin de hakkın sevgili oğlak. Biraz durup nefeslen. Geleceği düşünerek kendine biraz vakit ayırmak, küçük bir mola vermek sana da çok iyi gelecek.

Terazi’nin Dengesini Bozmayın!

Arkadaş ortamından gelen sitem mi? E pek de haksız sayılmazlar. Sosyal çevrende öyle baskıcı bir tavır sergilemişsin ki arkadaşların da bunu seninle konuşmaya çalışıyor. Çevrendeki insanlara yüklenmemen açısından biraz ağırdan almak senin için en büyük önerimiz olacak. Çok güzel ilişkileri olan birisin ve bunu kaybetmek istemezsin.

İkizler Akıl İşi Değil Gönül İşi…

Bugün senin için zor bir sürecin başlangıcı olduğunu görüyorum fakat korkmanı gerektirecek bir durum değil. Çevren ve özellikle de partnerin o kadar anlayışlı bir tutum sergiliyor ki tüm zorlukları bu noktada kolayca aşıyorsun. Sevdiklerine vakit ayır ve kıymet bil.

Boğa’yı Boğma..

Yeni keşfetmeye başladığın alanlarla ilgili gerekli araştırmayı yapmanın sonuçları oldukça güzel olacak gibi görünüyor. Gün sonlarına doğru iş yerindeki üstlerinden biriyle bir görüşme gerçekleştireceksin. Biz söyleyelim ki sen hazırlıklı ol. Sonunda hak ettiğin pozisyonlarda olacaksın. Hadi hayırlısı!

Başak Hasadı…

Neler görüyorum neler…Bugün hayatın için ‘’dönüm noktam’’ diyebileceğin bir gün. Akademik alanda öyle güzel haberler alıyorsun ki! Beklentini karşılayamayacak bir gelişme de yaşansa bence moralini bozmamalısın. Unutma ki her başarı motivasyonla başlar ve devam eder. Şu an tek ihtiyacın hırs ve bunu çevrendeki insanlarla sosyalleşerek karşılıyorsun.

Burçolog fotoğrafı

Burçolog

Sık kahve tüketir, astroloji delisidir, ilgisizlikten hoşlanmaz, içeriklerinin yorumlanmasına bayılır. Hazırladığı içeriklerin altında yaptığı boş muhabbetler ile ünlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu