Astroloji

Burcuna Göre En Çok Neyini Çekemiyorlar? Gelsin Bakalım!

Yengeç Burcu

Ne kadar zor zamanlardan geçersen geç içinde hissettiğin o sevgi, hoşgörü ve sıcaklığı insanlara yansıtmadan durmuyorsun. Öyle ki sadece bu da değil. Yakın arkadaşlarının en kötü günlerinde başrollerinde hep sen varsın. Asla yalnız bırakmıyorsun. Her zaman önceliğin başkaları. Arada kendini düşünmek de çok iyi olacaktır ama senin en çok kıskanılan özelliğin bu.

İkizler Burcu

Kendini öyle sevdiriyor, öyle sevdiriyorsun ki sosyal çevrenin bu denli geniş olmasına şaşırmamalı. Hem zeki hem heyecanlı hem de her işi halleden karakterinle herkesi büyülüyorsun diyebiliriz. Pozitifliğini hiç kaybetmiyorsun ve bu da başkalarının seninle arkadaş olmak için yanıp tutuşmasına neden oluyor. Bu denli göz önünde olman ve insanlara kendini sevdirmen diğerleri tarafından çok kıskanılıyor.

Aslan Burcu

Cömert, dikkat çekici, gösterişli, görkemli, gururlu, içten ve lider ruhlu! Tüm bunlarla birlikte oldukça egoist ve eleştirilmekten asla hoşlanmaz. Kendin de kabul ettiğin bu huyunla birlikte milleti çatlatıyorsun. Kendini bilmen, bunu kabul etmen, barışıklığın kıskanılmana neden oluyor.

Başak Burcu

Ah detaylar! Vah detaylar! Detaycı oluşunla herkesin ağzındasın resmen. Sürekli salman, biraz ara vermen ve nefes alman gerektiğini söylüyorlar sana. Neden biliyor musun? E kıskanıyorlar da ondan canım! Tüm dikkatin ve düzenini hayatına öyle güzel yansıtmışsın ki bu disiplin bu akıcılığı kaldıramıyorlar. Dedikodun bile bu huyundan dolayı yapılıyor. Hayatının muhteşem gitmesini sağlayan huyun detaycılığı asla elden bırakma.

Boğa Burcu

Nerede olursan ol hem kendini güvende hissediyor hem de diğer insanları güvende hissettiriyorsun. Üzerinde bir rozet gibi taşıdığın aidiyet duygun sana çok yakışıyor. Nereye gidersen git, kimlerle tanışırsan tanış içinde hep bir aidiyetlik duygusu! En çok da bunu kıskanıyorlar tabii. Biz bile kıskandık desek yeridir. Öyle ki her yere ve her şeye adapte olmak bu denli kolay değildir.

Akrep Burcu

Kişisel gelişim dedik mi akrepler ayağa kalksın. Kendini sürekli geliştirmen, sürekli olarak çabalaman, gözlemci yapın, özverin…Muhteşem birisin! Diyecektik ama şu gizemli yanına takıldık yine. O gizemli yanın insanları resmen mahvediyor. Mahvediyor derken kıskançlıktan yani. Senin derinliği olan birine dönüşmeni sağlıyor. Gizem karışma derken hey maşallah!

Yay Burcu

Öğrenmeye hep açık, enerjik, iyimser, kaşif, samimi ve maceraperest yapınla birlikte yerinde duramıyorsun. Her aksiyona açık bir şekilde oradan oraya görüyorum seni sürekli. Bağlılıktan kaçan ve zaman zaman da düşüncesiz, bencil tavırların olabiliyor. Bize kısma ama kafan çok rahat! Peki en çok kıskanılan özelliğin ne mi? Kafanın rahatlığı tabii ki. Herkesin senin gibi olmayı dilediğini duyamıyor musun gerçekten?

Oğlak Burcu

Bağımsızlık denilince de ilk akla gelen Oğlak burçları oluyor. Sevgili oğlaklar kariyer konusunda kendisine çok güveniyor. Planlarının her zaman uyması ve gerçekleşmesi kendinle gurur duymanı da sağlıyor. Tersliklerde ve zorluklarla ayağa kalkıp yeniden yürümeye o kadar alışmışsınız ki birçok kişi bu pes etmemezliğin altındaki güçlü karakteri çok kıskanıyor.

Kova Burcu

Açık sözlü, alternatif çözümler üreten, arkadaş canlısı, egosuz, insancıl, tarafsız… Tüm bu huyların varken sana soğuk diyen insanları anlamak gerçekten çok zor. Sürekli farklı yapıda düşünmen daha doğrusu düşünülmeyeni düşünmen kıskanılmana neden oluyor.

Balık Burcu

Canlı hayal gücün ve yaratıcılığın…Nerede olursan ol sen bir balık değil denizkızı gibi ilgi görüyorsun. Hayal kurmaya bayılan yapın sanki pembe dizideymişsin gibi. Bu kadar naifliğin arasında hayatı olduğu gibi kabul edebilmen gerçekten müthiş. Kıskançlıktan çatlıyor bunun farkında olanlar!

Terazi Burcu

Girdiğin her ortamda da adından bahsettirmesin yahu! Enerjinle neşe saçtığın, girdiğin ortamda gözleri her zaman üzerine çeken muhteşem bir karaktere sahipsin. Cıvıl cıvılsın da diyebiliriz. Herkesle bu denli arkadaş olman çevren tarafından da epey kıskanılıyor.

Koç Burcu

Mücadeleci, cesur, canlı ve korkusuz…Senin en kıskanılan huyların bunlar resmen. Sürekli değişiklik gösteren yaşam tarzın tam anlamıyla insanların sana hayran olmasını sağlıyor. Böyle kalmaya devam!

Burçolog fotoğrafı

Burçolog

Sık kahve tüketir, astroloji delisidir, ilgisizlikten hoşlanmaz, içeriklerinin yorumlanmasına bayılır. Hazırladığı içeriklerin altında yaptığı boş muhabbetler ile ünlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu