Astroloji

Haftalık Burç Yorumlarınızı Ayağınıza Getirdik! İşte 6-13 Nisan Haftalık Burç Yorumları…

Arkadaşlık, aşk, para, kariyer derken bu hafta neler olduğunu merak edenler burada mı? Yoklamamız alındıysa haftalık burç yorumlarına geçelim. İşte 6-13 Nisan haftalık burç yorumlarında Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova ve Balık tarafındaki gelişmeler…

Koç’um Benim…

Bu Haftanın Motivasyon Sözü: Kalk ve Yürü!

Koç burçlarına ve yükseleni Koç olanlara selam. Bu hafta sizin için tam da cesaret haftası diyebiliriz. Üstesinden gelemeyeceğinizi düşündüğünüz işleri tek tek yoluna koyuyorsunuz bu hafta. Ayrıca adım atmaktan korktuğunuz her şeyin üstüne yürüyeceksiniz. Bu cesaret iş anlamında da işinize yarayacak.

Aslansın Aslan…

Bu Haftanın Motivasyon Sözü: Senin Hayatın Senin Kararların!

Aslan burçlarına ve yükseleni Aslan olanlara selam. Bu hafta derin düşüncelere dalmışsınız. Bu düşünceler öyle duygusal ki! Kime değer vermeniz gerektiğini, kimi çevrenizde tutmanız gerektiğini hepsini tek tek oturup düşünüyorsunuz. O halde sizin için arınma haftası diyebilir miyiz?

Ok Yay’dan Çıkmış…

Bu Haftanın Motivasyon Sözü: Başardık Değil Başardın!

Yay burçlarına ve yükseleni Yay olanlara selam. İş anlamında bu hafta zirvedesiniz. İş alanında sizden yaşça büyük kişilerin bile ilgisini çekmeyi başarmışsınız. Başarının kokusunu alıp yanınızda olmak isteyenlere bu hafta dikkat edin. Öyle ki bu başarı samimiyetsiz bir çevreyi de beraberinde getirecek.

Dikkat Akrep Var!..

Bu Haftanın Motivasyon Sözü: Dur! Düşün! Devam Et!

Akrep burçlarına ve yükseleni Akrep olanlara selam! Sınırlarınızın çok daha dışına çıkmak istiyorsunuz. İstekleriniz doğrultusunda gitmeyen planlar ise sürekli sinirli olmanıza neden oluyor. Bu hafta biraz öfkeli hissedebilirsiniz. Yaşamı ve yaşam nedenini sorgular bir hale bürüneceksiniz. Bazen durup düşünmek her şeyi tartmak ilerlemekten daha değerlidir.

Kova Kova Su Getirin!..

Bu Haftanın Motivasyon Sözü: Tam Gaz Devam!

Kova burçlarına ve yükseleni Koç burcu olanlara selam. Bu hafta ilk beş kuralınızın ilkine disiplin koymuşsunuz. İnanır mısınız? İhtiyacınız olan şey tam olarak bu. Disiplininiz hem iş hayatınızın hem de aşk hayatınızın yoluna girmesini sağlıyor. Ayrıca yaptığınız fedakarlıkları ve sizin için yapılan fedakarlıkları da teraziye koyup gündeme getireceğiniz bir hafta olacak.

Kırmızı Balık Kaç Kaç…

Bu Haftanın Motivasyon Sözü: Düşün ve Harekete Geç!

Balık burçlarına ve yükseleni Balık olanlara selam. Her şeye çok sezgisel davranıyorsunuz. İyi niyetiniz çok güzel bir huy olsa da duygusallığı alıp bir kenara bırakmak gereken durumlar olabilir. Duygusal olmamanız ve mantığınızla kararlar vermeniz gereken noktalarda daha akılcı davranmalısınız.

Yengeç mi? Yen Geç mi?

Bu Haftanın Motivasyon Sözü: Nefes Al!

Yengeçlere ve yükseleni Yengeç olanlara selam. Bu hafta sizin için oldukça yoğun tempoda geçecek gibi görünüyor. Taşınma, miras ya da varsa dava gibi uzun soluklu süreçler bu hafta darlanmanıza neden olabilir. Önerimiz ise şu şekilde; bu kısa soluklu tempo geçtiğinizde atlattığınız manzaraya karşı bir kahve için.

İnatçı Oğlak…

Bu Haftanın Motivasyon Sözü: Emeğin Ekmeği!

Oğlak burçlarına ve yükseleni Oğlak olanlara selam. Parasal konuda birçok imkanın önünüze sunulduğu bir haftaya adım atıyorsunuz. Öyle ki bu parasal gelişmeler yeni iş gelişmelerini de beraberinde getirecek. Tam da sizin istediğiniz gibi iş ve kariyer odaklı bir hafta geçireceksiniz diyebilirim. Sadece duygusal anlamda kendinizi ihmal etmemenizde fayda var.

Terazi’nin Dengesini Bozmayın!

Bu Haftanın Motivasyon Sözü: Yenilen!

Terazi burçları ve yükseleni Terazi olanlara selam. Aşk hayatınızda bu hafta bir gelişme görünüyor. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmekte fayda var. Kendi mutluluğunuza odaklanmanız gereken bir hafta. Yaşam enerjisiyle karşılayacağınız Nisan ayının ilk haftası yenilenmiş hissedebilirsiniz.

İkizler Akıl İşi Değil Gönül İşi…

Bu Haftanın Motivasyon Sözü: Bazen Kendini Bulacağın Yere Varman Gerekir!

İkizler burcu ve yükseleni İkizler olanlara selam. Uzun zamandır aklınızda olan ama asla cesaret edemediğiniz bir yolculuğa çıkabilirsiniz bu hafta. Ayrıca bu yolculukta tanışacağınız insanların sizin kariyerinize de ufak dokunuşları olacak.

Boğa’yı Boğma..

Bu Haftanın Motivasyon Sözü: Toparlan!

Boğa burçlarına ve yükseleni Boğa olanlara selam! Kafanızın içinde yaşayan başka biri var gibi. Bu hafta yapmak istediğiniz, gerçeğe dökmek istediğiniz şeyleri sadece kafanızda döndürüp orada yaşıyor gibisiniz. Sizin için psikolojik anlamda zorlu geçecek bu hafta da biraz nefes almalı, stres atmalı ve yenilenmelisiniz.

Başak Hasadı…

Bu Haftanın Motivasyon Sözü: Böyle Devam!

Başak burçlarına ve yükseleni Başak olanlara selam. Bu nasıl hareketlilik böyle! Enerji dolusunuz resmen. Uzun zamandır aklınızda kurduğunuz o toparlanma anını bu hafta yaşıyorsunuz. Geçtiğimiz haftalarda gündeminizde olan duygusal konuları yerli yerine oturtmuş gibisiniz. Böyle devam!

Burçolog fotoğrafı

Burçolog

Sık kahve tüketir, astroloji delisidir, ilgisizlikten hoşlanmaz, içeriklerinin yorumlanmasına bayılır. Hazırladığı içeriklerin altında yaptığı boş muhabbetler ile ünlenmiştir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu