AlışverişManşet

Calvin Klein İlkbahar 2023 Koleksiyonunu Tanıttı

Modern tasarım yaklaşımı ve estetik anlayışıyla Calvin Klein, Türkiye’deki ilk showroomunu İlkbahar 2023 koleksiyonu eşliğinde özel bir lansmanla duyurdu.

Calvin Klein İlkbahar 2023 koleksiyonu; Güneydoğu Pazarlama ve İletişim Kıdemli Direktörü Laura Didoni, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika İletişim Müdürü Timo van der Meer ve Calvin Klein Türkiye Pazarlama ve İletişim Kıdemli Müdürü Emre Karacan’ın ev sahipliğinde tanıtıldı.

İlkbahar 2023 koleksiyonunun sunulduğu etkinliğe PVH Türkiye Yönetim ekibinden Fatih Tezcan, Defne Ercan, Şeyda Malkoç, Emre Karacan, Anita Koncabahar’ın yanı sıra aralarında Mina Ceran, Caner Erdeniz, Betül Burmalı, Lale Onuk, Ecrin Bolkar ve Seran Şanlı’nın da bulunduğu çok sayıda davetli katıldı.

calvin klein

Calvin Klein İlkbahar 2023 Koleksiyonunda Yıldızlar Geçidi

JENNIE, Kendall Jenner, FKA twigs, Michael B. Jordan ve Aaron Taylor-Johnson gibi dünyanca ünlü isimlerin yer aldığı İlkbahar 2023 koleksiyonunun çekimlerini ünlü fotoğraf sanatçıları Mert Alaş ve Marcus Piggott gerçekleştirdi.

Dinamizmin vurgulandığı ”Calvins or nothing” konseptini sürdüren koleksiyon, özgüvenin ve duyguların gücünü gözler önüne seriyor. Yeni iç giyim koleksiyonları ve denim parçaları İlkbahar 2023 koleksiyonunda geniş bir yelpazeyle sunulup moda tutkunlarını yeni stillerle buluşturuluyor.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu