Saç BakımıAlışverişGüzellikManşet

Herbal Essences: Aloe ve Avokado Yağı Serisi

Kış aylarının yıpratıcı etkisini geride bırakmak, saç ve saç derinizi neme doyurmak, bahar aylarına tazelenmiş bir başlangıç yapmak için Herbal Essences ‘Essence of Life’ koleksiyonundan Sülfatsız Aloe ve Avokado Yağı Serisi İngiltere’nin doğadan ilham alan saç bakım markası olarak yardımınıza hazır.

Kış ayları saç ve saç derisi üzerinde yıpratıcı bir etkiye sahip. Bahar aylarına merhaba derken soğuk havaların etkisini arkamızda bırakmak Herbal Essences Sülfatsız Aloe ve Avokado Yağı Serisi ile mümkün.

İçeriğindeki saf aloe ve avokado yağı ile saç ve saç derinizin nemlenmesini sağlayarak saçlarınızı kökten uca besleyen Herbal Essences Aloe ve Avokado Serisi ile daha nemli saç ve saç derinizle bahara parlak ve canlı saçlar ile merhaba deyin.

herbal essences

Herbal Essences Aloe ve Avokado Sülfatsız Şampuan

Kuruyan, nem kaybeden saçlar için içeriğindeki saf aloe ve avokado yağı ile saç ve saç derinizi nazikçe temizleyerek, nemlenmesini sağlar. 

Herbal Essences Aloe ve Avokado Besleyici Saç Bakım Kremi

Her yıkamada kullanım için formüle edilmiştir, beslenmiş saçlar vadeder.Ultra besleyici doğal saç maskesini tamamlamak için kullanılır.

Herbal Essences Aloe ve Avokado Maske

Hem saç hem de zihin için haftalık bir tedavi. Kendinize zaman ayırdığınız sırada uygulayın ve saçınıza nem kazandırın.

Herbal Essences Aloe ve Avokado Sprey Yağ

En çok ihtiyaç duyduğunuz anda, hareket halindeyken kullanabileceğiniz hızlı onarım sağlayan sprey yağ saçlarınıza ipeksi dokunuş sağlar ve nemlendirir.

Gezegenimizi korumak ve biyo-çeşitlilik kaybını önlemek için harekete geçiyor!

Ürünlerinde doğanın ve bitkilerin çeşitliliğinden ilham alan marka, Londra’da bulunan ve dünyanın en zengin botanik koleksiyonlarının yer aldığı The Royal Botanic Gardens, Kew ile olan iş birliği ile nesli tükenmekte olan bitkileri korumaya ve bitki biyoçeşitliliğini teşvik etmeye devam ederken Birleşik Krallık’ta nesli tükenmekte olan 20 yabani bitki türünü kurtarmak için dünyanın en büyük ve en çeşitli yabani tohum bankası olan Kew’s Millennium Seed Bank ile de iş birliği yaptı.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu