AlışverişManşet

Celenes by Sweden: Herbal Serisi

İsveç’in saf termal kaynakları ve endemik bitkilerini özünde birleştiren, temiz içerikli cilt bakım markası Celenes by Sweden’ın her cilt tipi için uygun ve yüksek güneş koruma faktörüne sahip serisi Herbal Serisi ile cildinize tam koruma sağlayın.

Güneş ışınlarının sağlık açısından sağladığı yararların yanı sıra içerdiği zararlı ultraviyole ışınları cilt kanseri ve birçok cilt/deri rahatsızlığına neden olabiliyor. Bu sebeple cildinizi güneşin zararlı ışınlarına karşı tam koruma altına almak büyük önem taşıyor. Celenes By Sweden Herbal Serisi ile zararlı güneş ışınlarına karşı tam ve doğal bir koruma sağlarken cildin tazeliğini de korumasına yardımcı oluyor.

Celenes’ten tüm cilt tiplerine uygun tam koruma

Organik ve mineral güneş filtrelerine sahip Herbal serisinin UVA ve UVB ışınlarına karşı tam koruma sağlayan Dry Touch Yüksek Korumalı Fluid, güneş lekelerini ve güneş yanıklarını önlemeye yardımcı olurken, içeriğindeki Nordik ekstratlar ve E vitamini sayesinde cildi onarıyor, ciltte yatıştırıcı bir etki sağlıyor. 

celenes

Mavi ışık teknolojisiyle, sürekli maruz kalınan ekran ışığına bağlı cilt hasarlarına karşı da koruma sağlayan Yaşlanma Karşıtı Güneş Koruyucu Kremi, uzun süreli etkin koruma sağlıyor. İçeriğindeki cold press avocado yağı, Nordik ekstratlar ve E vitamininin cilde sağladığı antioksidan sayesinde cildin yenilenmesine ve onarılmasına yardımcı oluyor.

Celenes’ten suya dayanıklı, uzun süreli koruma

Gazsız sprey formuyla konforlu kullanım sağlayan Güneş Koruyucu Losyon Sprey, ciltte kolayca yayılabiliyor. Her yaş ve cilt tipine uygun olan bu ürün, kolay kullanımı ile cildin yaşlanmasını ve güneş yanıklarının oluşmasını engelliyor. Çocukların hassas ciltleri için özel olarak formüle edilen Güneş Koruyucu Losyon Sprey (Kids) UVA ve UVB ışınlarına karşı tam koruma sağlarken kum tutmayan özel formülüyle de kolay kullanım sağlıyor. 

Uzun süreli parlak bronzluk

Yapışkan his bırakmadan, cilde parlak bir görünüm kazandıran Bronzlaştırıcı Güneş Yağı, tüm cilt tiplerine uygun olmakla beraber bronzluğun süresini uzatıyor, içeriğindeki kakao, karoten ve E vitamini içeren nemlendirici formülü ile yoğun bakım yaparken cildin sağlıklı bronzlaşmasına destek oluyor. Bronzlaştırıcı Güneş Yağı ise suya dayanıklı içeriği ve 0 ve 15 SPF seçenekleri ile cildin kızarıklık olmadan homojen bronzluğa ulaşmasına yardımcı oluyor.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu