AlışverişManşet

Melis Sezen x Derimod: Yazın En Sıcak Günleri

Moda dünyasının en güncel trendlerini koleksiyonlarına yansıtan Derimod’un, yetenek ve ışıltısıyla kampanya yüzü olan Melis Sezen ile 3. reklam filmi yayına girdi. 

Ayakkabı, çanta ve deri ceket konusunda yenilikçi yaklaşımı, koleksiyon gücü ve ulaşılabilir lüks kategorisindeki başarısıyla sektör lideri olan markanın, son dönemlerde başarılı oyunculuğu ve güzelliğiyle adından övgü ile söz ettiren Melis Sezen ile hazırladığı reklam kampanyasının son reklam filmi yayına girdi.

derimod

Derimod İlkbahar-Yaz 2023 sezonunun kampanya yüzü olan ve toplamda 3 reklam filminde rol alan Melis Sezen, enerjisi, güzelliği ve büyüleyici danslarıyla çekimlere damga vurdu.

Bu son reklam filminde markanın sıcak yaz günlerine uygun, kadınlara hem konfor hem şıklık katacak sandalet ve terlikleri Melis Sezen ile buluşarak yaz günlerinin hiç bitmeyen enerjisine ritim tuttu. 

Ve tüm tutkunlarına o çarpıcı soruyu soruyor: ‘Senin Derimod’un Hangisi?’ 

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu