Moda

Chanel Makyaj İlkbahar – Yaz 2022: La Pausa de Chanel koleksiyonu

La Pausa de Chanel makyaj koleksiyonu, Côte d’Azur’un sofistike güzelliğini ve Provençal yazının renklerini bünyesinde barındırıyor!

Chanel makyaj İlkbahar Yaz 2022: La Pausa de Chanel koleksiyonu

Chanel İlkbahar Yaz 2022 makyaj koleksiyonu sofistike, zarif ve ilham aldığı Côte d’Azur gibi lüks bir cazibeye sahip. İşte La Pausa de Chanel’in bir ön izlemesi!

CHANEL MAKYAJ İLKBAHAR YAZ 2022

La Pausa: Yaza uygun, yazı çağrıştıran bir isim! İlkbahar ve yaz her zaman işten, düşüncelerden ve günlük görevlerden boş zamanlar ve molalar sunar. La Pausa, 1930’dan beri Fransız Provence-Alpes-Côte d’Azur bölgesindeki Roquebrune-Cap Martin tepelerinde Mademoiselle Coco tarafından satın alınan tarihi villaya ait isimdir. Birkaç yıl önce Chanel markası tarafından satın alınan villanın renkleri ve çevredeki yemyeşil doğa, markanın yeni koleksiyonuna ilham kaynağı oldu.

Chanel makyaj İlkbahar Yaz 2022: La Pausa de Chanel koleksiyonu
chanel la pausa de chanel pe 2 1000 40

Bu muhteşem yerleşim yerinin onuruna La Pausa olarak adlandırılan Chanel 2022 İlkbahar Yaz makyaj koleksiyonu, aynı zamanda Fransız kadınlarına özgü zahmetsiz zarafete de bir övgü niteliğinde. Zengin ve iyi stoklanmış koleksiyon, anahtar kelimelerinin parlaklık ve güneş öpücüğü olduğu eksiksiz bir makyaj için referanslar içeriyor. Seçilen renkler sıcak ve altındır, halihazırda mevcut olan bronzluğu vurgulamak için tasarlanmıştır, aynı zamanda kesinlikle doğal ve çok baştan çıkarıcı olanı yeniden yaratmak için tasarlanmıştır.

Chanel İlkbahar Yaz 2022 makyaj koleksiyonunu birlikte keşfedelim!

Bu muhteşem inzivanın onuruna La Pausa olarak adlandırılan Chanel 2022 İlkbahar Yaz makyaj koleksiyonu, aynı zamanda Fransız kadınlarına özgü zahmetsiz zarafete de bir övgü niteliğinde. Zengin ve iyi stoklanmış koleksiyon, anahtar kelimelerinin parlaklık ve güneş öpücüğü olduğu eksiksiz bir makyaj için referanslar içeriyor. Seçilen renkler sıcak ve altındır, halihazırda mevcut olan bronzluğu vurgulamak için tasarlanmıştır, aynı zamanda kesinlikle doğal ve çok baştan çıkarıcı olanı yeniden yaratmak için tasarlanmıştır. Chanel İlkbahar Yaz 2022 makyaj koleksiyonunu birlikte keşfedelim!

DÖRTLÜ GÖZ FARI

Fransız Rivierası’ndaki hayali tatilimizi, yeni Chanel Les 4 Ombres göz farı paleti 747 Méditerranéen’i keşfederek açıyoruz. Çift aplikatör ve ayna ile donatılmış, Chanel İlkbahar Yaz 2022 göz makyajının yıldızı olmayı vaat ediyor! İçeride, güneş ışığı deseni ve marka logosu ile süslenmiş, ipeksi ve cilt üzerinde hoş bir duyusal etki yaratmak üzere tasarlanmış 4 ışıltılı bölme buluyoruz. Tozlar, gündüz görünümü için daha dağınık bir parlaklık veya akşamları daha yoğun bir makyaj için, makyajın yoğunluğunu modüle edecek şekilde katmanlı olmayı vaat ediyor. Şampanya, pirinç, bronz ve saf altının tonları ve yansımaları ile tüm nüanslar altın ve değerlidir.

DÖRTLÜ GÖZ FARI
CHANEL DÖRTLÜ GÖZ FARI
CHANEL DÖRTLÜ GÖZ FARI
chanel la pausa de chanel pe 2 1000 5
chanel la pausa de chanel pe 2 1000 6
chanel la pausa de chanel pe 2 1000 7

Aylin Soyer fotoğrafı

Aylin Soyer

Goethe'ye atfedilen 'güzellik heryerde aranan konuktur' sözüyle güzelliğe dair ne varsa...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu