GüzellikManşetModaSaç BakımıŞehirde

L’OREAL PROFESSIONNEL SUNAR: HAIRTOPIA.2

GELECEK, TEKNOLOJİ, MODA VE TASARIMI BULUŞTURAN HAIRTOPIA ETKİNLİĞİNİN İKİNCİSİ GERÇEKLEŞTİ!

L’Oréal Professionnel, yılın merakla beklenen etkinliklerinden biri olan Hairtopia 2024’de en yeni saç tekniklerini, teknoloji, gelecek ve profesyonel güzelliği bir araya getirdi.

Sunuculuğunu Özge Ulusoy’un üstlendiği etkinlik, L’Oréal Professionnel Ürünleri Divizyonu Genel Müdürü Bahadır İnanç ve L’Oreal Professionnel Marka Müdürü Selen Tütüncüoğlu’nun açılış konuşmalarıyla başladı.

Gün boyu ilham veren panellere ve profesyonel saç uygulamalarına ev sahipliği yapan Hairtopia 2024, ünlü tasarımcı Nihan Peker’in L’Oréal Professionnel için tasarladığı özel koleksiyonun sergilendiği bir defile ve L’Oréal Professionnel artistik ekibi Le Collectif’in göz alıcı saç tasarımlarının  yer aldığı Le Collectif Show ile katılımcılara unutulmaz anlar yaşattı. 

hairtopia

“Profesyonel güzellik pazarının dönüşümüne liderlik ediyoruz”

L’Oréal Professionnel olarak, geleceğe, teknolojiye ve trendlere dayalı dinamik bir yaklaşımla sektöre yön verdiklerini belirten L’Oréal Professionnel Ürünleri Divizyonu Genel Müdürü Bahadır İnanç, “ L’Oréal Professionnel olarak işimize sadece satış noktası olarak bakmıyoruz. Markamızın en önemli misyonlarımızdan biri mesleğin ve sektörün gelişimine liderlik etmek. Bu amaçla pek çok projeye hayata geçiriyoruz. Sektörün ve kuaförlük mesleğinin geleceğini şekillendiren en büyük buluşmalardan biri olan Hairtopia’da bunlardan biri. Geçen yıl ilk kez düzenlediğimiz ve çok büyük ilgi gören Hairtopia buluşmasının, ikincisini gerçekleştirmekten gurur duyuyoruz. Sektörün ve alanının en deneyimli isimlerinin konuşmacı olarak katılacağı  Hairtopia 2024’ün katılımcılar için yepyeni ufuklar açacağına ve sektöre ilham vereceğine inanıyorum” dedi. 

hairtopia

İlham Veren Paneller 

“Profesyonel Hayatta Ruh ve Beden İyiliğini Nasıl Koruyabiliriz?” başlıklı panelde, Psikolog Beyhan Budak ruh ve beden sağlığını koruma yöntemleri, stres yönetimi ve iş-yaşam dengesi konularında katılımcılara değerli tavsiyeler sunarken, L’Oreal Profesyonel Ürünler Divizyonu Eğitim Müdürü Merve Öztürk moderasyonuyla MM Bahçecik Salon Kurucusu Metin Bahçecik, “Sektörel Bilgelik ve Zorluklara Rağmen Başarmak” başlıklı sohbette sektörde  başarıya ulaşmanın yollarını ve kendi kişisel deneyimlerini paylaştı. DijiTalk oturumunda, Tiktok Türkiye İçerik İşbirliklerinden Sorumlu Müdür Ece Marangoz ve Kuaförler Derneği Başkanı & Sabit Akkaya Salon Kurucusu Sabit Akkaya, Tiktok’ta büyüme stratejileri, içerik oluşturma, hedef kitleye ulaşma ve etkileşimi artırma konularında  ipuçları sundular. Tasarımcı Nihan Peker ise “Saçın Stylingte Önemi” konulu oturumda, moda ve saç trendlerinin stil üzerindeki etkisine dikkat çekti. 

Teknoloji ve Couture’u Buluşturan Defile: Nihan Peker for L’Oréal Professionnel.

Hairtopia 2024,  özel bir moda showu’na da ev sahipliği yaptı. Tasarımcı Nihan Peker’in estetiği couture terzilikten ilham alan daha güçlü detaylarla dengeleyen feminen tasarımlarını, L’Oreal Professionnel’ın tekno-güzelliğin geleceği vizyonu ile harmanlayarak hazırladığı, Nihan Peker for L’Oréal Professionnel koleksiyonu özel bir defile ile tanıtıldı. Nihan Peker’in tasarımlarına, 11 kişiden oluşan L’Oréal Professionnel artistik ekibi Le Collectif de ilham verici saç tasarımları ile eşlik etti. 

L’Oréal Professionnel artistik ekibi Le Collectif

Cemil İrez, Doğan Kopal, Emrah Kemendi, Erhan Tunç, Erkan Yıldırım, Ergin Şaşmaz, İlknur Akbulut, Levent Akan, Orhan Gündüz, Sezgin Köle ve Zeynep Acar’dan oluşan Le Collectif ekibi alkışları alırken etkinliğin koreografisinde Yasin Soy imzası vardı.

Erkan Güzel fotoğrafı

Erkan Güzel

Ankara Üniversitesi D.T.C.F Sinoloji bölümünden mezun oldu. Shanghai Fudan Üniversitesinde tamamladığı yüksek lisansının ardından uzun yıllar yurtiçinde ve yurtdışında yerel ve global markalar için pazarlama bölümlerinde görevler üstlendi.Estetica Dergisi, hairist.com.tr ve Güzelliğin Peşinde Gazetesi ile güzelliğin peşinde.Ortaokul yıllarından bu yana sevdiği yayıncılığa 'iyilik güzelliktir' sloganıyla devam ediyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu