AlışverişGüzellikManşetSaç Bakımı

Clear: Clear Men Scalp Pro

Clear Men Scalp Pro Saç Dökülmesine Karşı Şampuan ve Scalp Pro Saç Dökülmesine Karşı Güçlendirici Serumdan oluşan yeni serisi ile erkeklerin saç bakım ritüelinde devrim yaratıyor.

Clear, yeni serisi Clear Men Scalp Pro ile Türkiye’de saç bakım konusunda erkeklerin bir numaralı tercihi olduğunu saç dökülmesine karşı ultra performans sunarak kanıtlıyor.

Clear’ın patentli Dynoxidil teknolojisi ile saç köklerine nüfuz ederek düzenli kullanım sonrası  saç tellerinin ömrünü uzatan Clear Men Scalp Pro serisi, saça eski canlılığını kazandırırken güçlendiriyor. Erkeklerin saç bakım ihtiyaçları göz önünde bulundurularak geliştirilen bu özel seri, Clear Men Scalp Pro Saç Dökülmesine Karşı Güçlendirici Şampuan ve Clear Men Scalp Pro Saç Dökülmesine Karşı Güçlendirici Serumdan oluşuyor. Daha etkili bir sonuç için şampuan ve serumun birlikte ve düzenli olarak kullanılması öneriliyor. 

clear men

Clear Men Scalp Pro Saç Dökülmesine Karşı Güçlendirici Şampuan

Erkekler için özel tasarlanan Scalp Pro Saç Dökülmesine Karşı Güçlendirici Şampuan, saç dökülmesine karşı ultra bir performans sergiliyor. Fiber aktif içeren uzman formülü sayesinde saç dökülmesini azaltırken anında 2 kata kadar daha hacimli saçlar sunuyor.  İleri düzey saç derisi ihtiyaçları göz önünde bulundurarak tasarlanan şampuan; daha dolgun saçlar sunarken düzenli kullanımda saç derisini ve saçları güçlendiriyor. Scalp Pro Saç Dökülmesine Karşı Güçlendirici Şampuan’ın 8 hafta düzenli kullanım sonrası 6000’den fazla saç telinin ömrünü uzattığı klinik olarak kanıtlanmıştır.

Scalp Pro Saç Dökülmesine Karşı Güçlendirici Serum

Saç dökülmesine karşı ultra performansıyla saçlarda devrim niteliğinde değişim yaşatan Scalp Pro serum saç dökülmesine çözüm arayan erkeklerin tercihi oluyor. Bu özel serum, saç dökülmesine karşı sergilediği performansın yanı sıra etkin aktiflerle güçlendirilmiş formülüyle daha dolgun saçlar sağlıyor. Scalp Pro Saç Dökülmesine Karşı Güçlendirici Serum, gelişmiş Dynoxidil  kompleksi sayesinde saçın canlılığını eski haline getirmek için saç köklerine derinlemesine nüfuz ediyor. Clear Men Scalp Pro Saç Dökülmesine Karşı Güçlendirici Serum’un dört hafta düzenli kullanım sonrası 6000 saç telinin ömrünü uzattığı klinik olarak kanıtlanmıştır.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu