AlışverişManşet

Hemington: İlkbahar – Yaz 2023 Koleksiyonu

Saf kaliteyi koleksiyonlarına taşıyan premium erkek giyim markası Hemington, İlkbahar – Yaz 2023 “To New Beginnings” koleksiyonu ile karşınızda.

Yeni koleksiyon ilhamını geçmişten günümüze çağların dikkat çekici sanat akımlarından alıyor. Marka, yeni sezonda sanatı modayla akıllı bir şekilde birleştiriyor ve özgün desenler ile uyumlu renk kompozisyonlarını, rafine stillerle dolu ilham verici bir yaz koleksiyonuna yerleştiriyor.

Her sezon olduğu gibi bu sezon da tasarımlarını sürdürülebilirlik sözüyle tamamen doğal dokularla sunuyor. Özel seçilmiş çok ince Giza pamuğu, saf keten ve ipek elyaflardan birinci sınıf el işçiliği üretilen İlkbahar – Yaz 2023 Koleksiyonu, yaratıcı tasarımları ve rafine şıklığı ile yazı selamlıyor.

hemington

Bu yaz Hemington ile Yeni Başlangıçlara

Markanın yeni koleksiyonunda yer alan ürünler, yaza uygun harmonik renk kombinasyonları ile dikkat çekiyor. 

Bahar mevsimine merhaba derken zıt mavi tonları, gök yüzü mavisi, soğuk gri ve siyah tonlarının çarpıcı birlikteliği göz kamaştırıyor. Mevsim sıcakları artarken renkler toz allık, kum renkleri ile, latte ve sıcak bordo tonları ile değişiyor. Sıcak yaz günlerine eşlik eden renkler ise, parlak turuncu ve indigo mavisinin dikkat çekici uyumu, beyaz ve kırmızı kombinasyonları… Hemington Koleksiyonu, yaz mevsimine maceracı safari tonlarıyla, açık hakiden parlak hardala doğal tonlarda kobalt mavisi ile veda ediyor. 

Doğadan gelen tüm bu canlı renkler renkli koleksiyonu için ilham kaynağı oluyor ve koleksiyondaki her bir ürün doğallığını sonuna kadar yaşatıyor.

Triko, Hemington Dokunuşu ile Hayat Buluyor 

İtalyan pamuk ve keten elyaflardan örülen alamet-i farikası trikolar, gündüzden geceye anlara eşlik ediyor. İkonik desenleri, incecik nefes alan yüzeyleri, konforlu kalıpları ile yeni sezon yaz triko koleksiyonu, sıcak yaz ayları için şıklık ve rahatlığı birleştiriyor. 

‘’Yeni Başlangıçlara’’ koleksiyonuna; Hemington’ın seçkin lokasyonlarındaki mağazalarından ve hemington.com.tr online mağazasından ulaşabilirsiniz. 

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu