MakyajAlışverişGüzellik

Clinique: Even Better Clinical Serum Fondöten

Fondöteninizin aynı anda cilt bakımı yaptığını hayal edin, işte Clinique Even Better Clinical Serum Fondöten tam olarak bunun için geliştirildi. 

Clinique Even Better Clinical, düzenli kullanımda daha eşit bir cilt tonu vadeden güçlü içerikleriyle bir fondötenden çok daha fazlası! Koyu leke görünümünü gözle görülür şekilde azaltırken daha eşit tonlu bir cilt sunan fondöten, cildin aydınlık ve dolgun bir görünüme kavuşmasını sağlıyor. 

clinique fondöten

Cilde iyi gelen ve cilt bakımının tamamlayıcısı niteliğindeki Clinique Even Better Clinical Serum Fondöten, 8 hafta gibi kısa bir sürede, iyileştirici etkisiyle makyajsızken bile daha parlak ve pürüzsüz bir cilt görünümü vadediyor. 

Ciltte Görünen Değişimler

24 Saat Sonra

Cilt %56 oranında daha fazla nemlenir.

12 Haftada

12 hafta içinde, kullanıcılar cilt kusurlarının görünümünde iyileşmeler gözlemlediler:

  • %73’ü daha parlak bir cilt görünümü
  • %61’i daha eşit görünen bir cilt tonu
  • %89’u kırışıklık ve çizgi görünümünde azalma elde etti.

Clinique Even Better Clinical Serum Fondöten ne işe yarıyor?

Bu klinik formül, üç serum teknolojisi ile oluşturulmuştur. Bu nedenle her kullanımda cildi gözle görünür şekilde nemlendirmek ve pürüzsüzleştirmek için çalışarak cilt bakım rutininin bir parçası haline gelir. 

clinique fondöten

Koyu Leke ve Eşit Cilt Tonu Teknolojisi

3 C Vitamini Türevi ve UP302 içerir. C vitamini, koyu lekelerin görünümünü azaltmaya, cilt tonlarındaki eşitsizliği iyileştirmeye ve parlaklığı artırmaya yardımcı olur. 3 C Vitamini Türevi olan Askorbil Glukozit, Magnezyum Askorbil ve Fosfat Tetrahexldesil Askorbat’ın, her biri farklı moleküler ağırlıklara sahiptir.

Multivitamin etkili bu fondöten cilt tonunun eşitlenmesine yardımcı olurken yaşlılık belirtileri ve akne izleri de dahil olmak üzere koyu lekelerin görünümünü azaltmaya destek sağlar.

Nemlendirme ve Nem Bariyeri Destek Teknolojisi

Sodyum Hyaluronat, Kolesterol, Kafein ve E Vitamini içerir. Sodyum Hyaluronat anında nemlendirme sağlayan, kafein ise cildin dolgun ve rahat kalmasına yardımcı olmak için genel nem seviyelerini iyileştirmeye yardımcı bileşenlerdir. Kolesterol ve E Vitamini, sürekli nemlendirme için cildi beslemeye yardımcı olur.

Cilt Pürüzsüzleştirici ve Parlaklık Veren Teknoloji

Salisilik Asit içerir. Salisilik Asit, epidermis hücrelerini yenilenmeye teşvik ederek cildi pürüzsüzleştirir, yeniden yapılandırır ve aydınlatır.

UV Koruması

Formül, cildi zararlı UV’ye maruz kalmaktan ve gelecekteki renk bozulmalarından korumak için geniş spektrumlu SPF 20 içeren bir fiziksel güneş koruyucu karışım içerir.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu