Cilt BakımıAlışverişGüzellikManşet

Dermalex: Yeni Serum Serisi

Cildinizi hak ettiği terapiyle buluşturan Dermalex, piyasaya yeni sunduğu serumlarıyla ışıltınızı ortaya çıkarmaya davet ediyor.

Cilt uzmanları tarafından İsveç’te geliştirilen özel formüle sahip yeni Dermalex C Vitamini Aydınlatıcı Serum ve B Vitamini Nemlendirici Serum cildin ihtiyacı olan neme ve aydınlığa kavuşmasına yardımcı oluyor.

Perrigo çatısı altında geçtiğimiz yıl “Cildinizin Hak Ettiği” terapi sloganıyla tüketicilerle buluşan Dermalex’in, yeni C Vitamini Aydınlatıcı Serumu ve B Vitamini Nemlendirici Serumu Perrigo Türkiye Pazarlama Direktörü Gözde Shavky ve ışıltısı ile göz kamaştıran Yasemin Tatlıses’in ev sahipliğinde tanıtıldı. 

#SeninIşıltın konseptiyle ışıltılı bir dünyayı keşfe çıkaran davette Perrigo Türkiye Pazarlama Direktörü Gözde Shavky, davetlilerle marka hikayesini ve markanın yeni yıldızı serum serisinin eşsiz içeriklerini paylaşırken sahnede kendisine Yasemin Tatlıses eşlik etti. 

dermalex

Perrigo Türkiye Pazarlama Direktörü Gözde Shavky “Hem ürün portföyümüze hem de cildinize ışıltı katacak yeni serumlarımızı sizlerle buluşturmaktan oldukça mutluyuz. Herkesin ışıltıya sahip olduğunu biliyoruz, bunu ortaya çıkarmanın yolunun ise cildinizi, ışıltınızı yansıtacak ürünle buluşturmaktan geçtiğine inanıyoruz’’ sözleriyle heyecanını dile getirdi. Doğal güzelliği, bebeksi cildi ve ışıltısıyla da beğeniyle takip edilen Yasemin Tatlıses de serum serisiyle ilgili beğenisini dile getirdi.

Dermalex ile #SeninIşıltın Artık Cildinde!

Dermalex ile cildinizi hak ettiği terapiye kavuşturmak için cilt bakımı rutininize iki yeni ürün daha katılıyor. Işıltısını ve nemini kaybetmiş ciltler için geliştirilen Dermalex’in yıldız serum serisi; C Vitamini Aydınlatıcı Serumu ve B Vitamini Nemlendirici Serumu olmak üzere iki üründen oluşuyor. Etkisi klinik olarak kanıtlanmış ve dermatolojik olarak test edilmiş serumlar içerikleriyle cildin en temel ihtiyaçlarına karşılık veriyor.

Dermalex C Vitamini Aydınlatıcı Serum, cildinize anında taze bir ışıltı kazandırıyor. Cilt tonunu eşitlemeye ve koyu leke görünümünü azaltmaya yardımcı olurken aynı zamanda antioksidan C vitamini içeren formülü ile cildinizi serbest radikallerin zararlı etkilerinden koruyor. İçeriğindeki hyaluronik asit cilde ihtiyacı olan nemi sağlayarak ışıltısını arttırırken kırışıklık görünümünün azalmasını destekliyor. 

Dermalex B Vitamini Nemlendirici Serum, üçlü hyaluronik asit ve pantenol/provitamin B5 içeren oldukça yoğun ve etkili içeriği ile cildin esnekliğini artırırarak, kırışıklık ve ince çizgi görünümünü azaltmaya ve cilt bariyerini güçlendirmeye yardımcı oluyor. Üçlü hyaluronik asit, cilde yoğun ne takviyesi yaparken Panthenol & Provitamn B5 ise cildi rahatlatıyor ve cilt bariyerini güçlendiriyor.

Eğer siz de cildinizin hak ettiği terapiye ışıltı bir dokunuş eklemek istiyorsanız klinik olarak test edilmiş ve hassas ciltler de dahil olmak üzere tüm ciltler için uygunluğu kanıtlanmış bu ürünlere Gratis, Rossman, Eve satış noktalarından ve tüm online alışveriş platformlarından ulaşabilirsiniz.

Perrigo Hakkında:

1887 yılında kurulan dünyanın önde gelen kişisel bakım ve sağlık ürünleri şirketi Perrigo, Türkiye’de 2009 yılından beri faaliyetlerini sürdürüyor. Dermokozmetik, kilo kontrolü, bit tedavisi, el ve ayak sağlığı, deodorant, depilasyon, gebelik testi, tansiyon ölçüm cihazları kategorilerinde faaliyet gösteren Perrigo Türkiye’nin bünyesinde Sebamed, Bio-Oil, Paranit, Predictor, XL-S, Vectavir, Gvyna, Deotak, Omron ve Dermalex gibi çoğu kategorisinde lider markalar bulunuyor.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu