AlışverişManşet

Benetton Home: Meyve Desenlerinin Enerjisi

United Colors of Benetton, yeni ev eşyaları koleksiyonunu Haziran ayı itibariyle seçili mağazalarda satışa sunuyor.

Yeni Home koleksiyonunun kapılarını aralıyor. Koleksiyonda yer alan ev eşyaları, Benetton SS’ 2023 için Fruit of Desire koleksiyonuna atıfta bulunarak dinamizm ve renk kodlarını baştan yazıyor. Elma, kiraz ve armuttan oluşan renkli pop baskılar; mutfak, banyo ve yatak odalarına yayılarak tabaklar, bardaklar ve önlükler üzerinde yerini alıyor. 

gp gorsel boyut 2023 05 05T135735.743

Masa örtüleri, servis altlıkları, bornozlar, havlular, battaniyeler, yastıklar ve nevresimler gibi bir çok parçanın bulunduğu koleksiyonda Benetton stili, bireylerin ve ailelerin evlerini kendilerini her gün özgürce ifade edebilecekleri, konforlu ve enerji dolu bir yere dönüştürüyor.

Benetton Home koleksiyonu Haziran ayı itibariyle Paris, Londra, Berlin, Lizbon, İstanbul, Viyana ve Venedik dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki 25 United Colors of Benetton mağazasında satışa sunulacak.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu