SanatManşetModa

Dilan Çiçek Deniz ve Boram Kuzum 80.Venedik Uluslararası Film Festivali 2023’te

Başarılı oyuncu Dilan Çiçek Deniz, 80. Venedik Uluslararası Film Festivali’ne Armani Beauty’nin Türkiye’deki ilk marka elçisi, Boram Kuzum ise Armani Beauty Partneri olarak katılım gösteriyorlar.

Dilan Çiçek Deniz
Dilan Çiçek Deniz

Dilan Çiçek Deniz ve Boram Kuzum, 1 Eylül’de Armani Beauty Lounge’u ziyaret ettikten sonra, kırmızı halıda boy gösterecekler.

Başarılı oyuncular Dilan Çiçek Deniz ve Boram Kuzum, festivalin en unutulmaz anlarından biri olarak Armani Beauty tarafından Peggy Guggenheim Collection’da düzenlenen, markanın global davetlileriyle beraber akşam yemeğine ertesi gün ise Arsenal’da düzenlenen Giorgio Armani Privé Haute Couture gösterisi ile partisine de davetli olarak katılacaklar. 

Armani Beauty’nin üst üste altı yıldır resmi makyaj hizmetlerini sağladığı Venedik Film Festivali’ne bu sene markanın Türkiye’deki ilk elçisi olarak Dilan Çiçek Deniz ve Boram Kuzum katılım sağlıyor.

Boran Kuzum
Boran Kuzum

Armani Beauty, Venedik Uluslararası Film Festivali’nin üst üste altı yıldır Resmi Güzellik Sponsoru olarak önemli bir rol üstleniyor. Bu iş birliği, markanın güzellik ve estetiğe olan bağlılığını ve sinema dünyasına duyduğu tutkuyu yansıtıyor.

Festival boyunca Armani Beauty, ünlülerin ve konukların kırmızı halıdaki görünümlerine luminous silk foundation ve lip power matte ürünleri ile etkileyici bir imza atacak. 

Ayrıca, festivalin sinematik atmosferiyle markanın güzellik ürünlerinin mükemmel uyumu, Armani Beauty’nin etkileyici ve sofistike tarzını vurguluyor.

Bu iş birliği hem güzellik hem de sinema dünyasını bir araya getirerek unutulmaz deneyimler yaratmayı amaçlıyor.

2023 Venedik Film Festivali

ARMANI, VENEDİK ULUSLARARASI FİLM FESTİVALİ LA BIENNALE DI VENEZIA‘NIN RESMİ GÜZELLİK SPONSÖRÜ OLARAK 6. YILINI KUTLUYOR


Armani Beauty, altıncı yıl üst üste olarak, festivalin konukları için resmi makyaj hizmetlerini sunmaya devam edecek; bu konuklar arasında kırmızı halıda yürüyen ünlüler de bulunmakta.

2018’den beri, 60’ın üzerinde profesyonel makyaj sanatçısından oluşan bir ekip, festivaldeki 5000’den fazla konuğa makyaj hizmeti sunmuştur. Bu yıl LUMINOUS SILK FOUNDATION ve LIP POWER MATTE ürünleri öne çıkacak.

LUMINOUS SILK FOUNDATION, Armani’nin cildi mükemmelleştirme felsefesinin ilk ifadesi olarak bilinir ve makyaj sanatçılarının en iyi saklanan sırlarından biridir. LIP POWER MATTE ise Giorgio Armani’nin uzun süre dayanan ancak rahat ve bakım yapan mat ruj serisidir ve tonları yoğun renk etkisi yaratır.

Markanın Resmi Güzellik Sponsoru olarak, Armani Beauty, İzleyici Ödülü – Armani Beauty Orizzonti Extra’yı sunacak.

Orizzonti Extra, dünya sinemasındaki yeni trendlere adanmış festivalin rekabetçi bölümü Orizzonti’nin bir uzantısıdır. Orizzonti Extra, inovasyonu ve yaratıcı özgünlüğü göstermeyi amaçlayan eserlerden oluşan bir seçki sunar. 

Venedik Uluslararası Film Festivali’nin vesilesiyle Giorgio Armani, Sinemayı kutlamak ve onu en simgeleyen şehre saygı göstermek adına “Bir Gece Sadece Venezia” etkinliğini lagoon’a taşıyacak. Bu etkinlik 2 Eylül Cumartesi günü şehrin Arsenale mekanında gerçekleşecek ve bir Haute Couture gösterisiyle başlayacak bir akşam partisi içerecek.
Armani Beauty’nin Venedik Uluslararası Film Festivali ile olan uzun soluklu işbirliği, markanın sinema dünyasıyla olan ilişkisini güçlendirmeye devam ederken, Giorgio Armani’nin sinemaya olan yaşam boyu sevgisini kutlamaktadır. Yıllar içinde tasarımcı, unutulmaz filmler için kostümler tasarlamıştır; bunlar arasında en ünlüsü 1980 yapımı American Gigolo’da Richard Gere için tasarladığı giysilerden, The Untouchables, Gattaca, Stealing Beauty, Shaft, Batman serisi, The Tuxedo, De-Lovely, Fair Game, The Social Network, Mission Impossible: Ghost Protocol, Hanna, A Most Violent Year ve The Wolf of Wall Street’e kadar birçok film yer almaktadır.


Armani Beauty – sadelik, doğal zarafet ve otantiklik


20 yılı aşkın süredir, Armani Beauty, en yenilikçi bilimden elde edilen cilt bakımı, nadir bileşenlerle oluşturulan parfümler ve güzel doku sağlayan makyaj sunmaktadır. Gerçek insanlardan ve ihtiyaçlarından ilham alan makyaj serisi, doğal güzelliği artırmak, gizlemek yerine ortaya çıkarmak amacıyla tasarlanmıştır ve Luminous Silk ve Power Fabric fondötenler, Neo Nude makyaj serisi, Eyes to Kill maskara ve Eye Tint far, sıvı ruj Lip Maestro ve en yeni Lip Power ruj gibi ikonik ürünlerle ünlüdür.

Cilt bakım serisi, imza anti-aging serisi Crema Nera’yı içerir. Markanın koku koleksiyonları, Acqua Di Giò, Code, Sì, My Way gibi hem erkek hem de kadın kokularını içerir; ayrıca Armani / Privé haute couture parfümleri serisini de kapsar. Armani Beauty yüzleri, markanın nihai güzellik vizyonunu temsil eder: Cate Blanchett, Regé-Jean Page, Tessa Thompson, Sydney Sweeney, Jackson Yee, Adria Arjona ve Greta Ferro gibi oyuncular ile sinemayı kutlayan Armani Beauty, K-Pop sanatçısı Hanni ve modeller Barbara Palvin ve Madisin Rian gibi isimler bulunur.

Armani ayrıca 2023 Berlin Uluslararası Film Festivali’nin resmi güzellik ortağı olarak görev yapmış, ayrıca 2022 ve yaklaşan 2023 San Sebastian Uluslararası Film Festivali’nin resmi güzellik sponsoru olmuştur.

Erkan Güzel fotoğrafı

Erkan Güzel

Ankara Üniversitesi D.T.C.F Sinoloji bölümünden mezun oldu. Shanghai Fudan Üniversitesinde tamamladığı yüksek lisansının ardından uzun yıllar yurtiçinde ve yurtdışında yerel ve global markalar için pazarlama bölümlerinde görevler üstlendi.Estetica Dergisi, hairist.com.tr ve Güzelliğin Peşinde Gazetesi ile güzelliğin peşinde.Ortaokul yıllarından bu yana sevdiği yayıncılığa 'iyilik güzelliktir' sloganıyla devam ediyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu