Saç BakımıGüzellikManşet

Ducray ile Dökülme Karşıtı Saç Bakım Rutininiz Hazır!

Ducray, Avrupa’nın önde gelen saç bakım markalarından biri olarak geliştirdiği saç dökülme karşıtı bakım ürünleri ile saçlarınızın sağlıklı bir şekilde uzamasını desteklerken aynı zamanda dökülmelere karşı koruma sağlıyor.

Saç dökülmesine karşı bakım şampuanı: Ducray Anaphase+ Şampuan

ducray 2

Avrupa’nın önde gelen saç bakım markası Ducray, saç dökülmesiyle mücadelede etkili bir çözüm olarak Anaphase+ Şampuan’ı öneriyor. Anaphase+ Şampuan, içeriğindeki zengin vitamin kompleksi ile saç derisinin ihtiyacı olan temel besinleri sağlayarak saç dökülmesinde %88 oranında azalmaya yardımcı olur. Aynı zamanda cansız ve yıpranmış saçların gücünü ve dayanıklılığını yeniden kazanmasına destek olur.

Güçlendirici ve yoğunlaştırıcı serum: Saçınızı Ducray Neoptide Expert Serum ile destekleyin

ducray 1 scaled

Kadın ve erkeklerde ortaya çıkabilen kronik saç dökülmesi, genetik veya hormonal etkenlerden kaynaklanabilir. Her iki cinsiyet için uygun olan Ducray Neoptide Expert, içeriğindeki etkili bileşenlerle saçın güçlenmesine ve yoğunlaşmasına yardımcı olur. Dermatologlar tarafından önerilen Neoptide Expert Serum, ilk aydan itibaren saçlarda %65 daha yoğun bir görünüm elde etmenize ve saç köklerinin %42 daha sıkı tutulmasına yardımcı olur. Saçları yağlandırmaz ve durulanması gerekmez, 3 ay boyunca günde 8 kez sprey olarak kullanılır.

Tepkisel saç dökülmelerinde kullanın

ducray 1

Stres, hamilelik, yorgunluk ve beslenme gibi nedenlerden kaynaklanan ve kısa süreli tepkisel saç dökülmelerine karşı Creastim Reactiv Losyon, dökülmeleri azaltmaya yardımcı olur. İçeriğindeki B5, B6 ve B8 vitamin kompleksleri saç tellerinin yapısını güçlendirirken, saça hacim ve yoğunluk kazandırmaya da destek olur. İlk aydan itibaren %84’e varan bir etki sağlayarak saç dökülmesini azaltır. Ayrıca saçı yağlandırmayan hafif dokusuyla saç tellerini destekler.

Ürünlere ducray.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Son yazılarımızı incelemek ister misiniz?😍👇

Aylin Soyer fotoğrafı

Aylin Soyer

Goethe'ye atfedilen 'güzellik heryerde aranan konuktur' sözüyle güzelliğe dair ne varsa...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu