Cilt BakımıAlışverişGüzellikManşet

Ducray’den Güneşe Karşı Yüksek Etkili ve Güvenli Koruma

Ducray Laboratuvarları, cildinizin ihtiyacı ve cilt tipine göre geliştirdiği güneşin zararlı etkilerini önlemeye ve azaltmaya yardımcı olan ürünleri sizler için sunuyor. Akneye eğilimli ciltlerin kullanımına uygun Keracnyl UV SPF 50+ güneşin zararlı etkilerini önlemeye ve azaltmaya destek oluyor.

Güneş maruziyeti nedeniyle oluşan cilt lekelerine karşı Melascreen UV ise yenilenen formülüyle kahverengi lekelere ve mavi ışığa karşı çok yüksek güneş koruması sağlıyor. 

Ducray’den Akne Eğilimli Ciltlere Özel Güneş Koruyucu 

Ducray Laboratuvarları tarafından akneye eğilimli ciltler için özel olarak geliştirilen güneş koruyucusu KERACNYL UV SPF50+, geniş spektrumlu UVA/UVB filtre sistemi sayesinde güneş ışığının zararlı etkilerine karşı cildinizi koruyor. Myrtacine ve Celastrol içeriği ile birlikte, cilt kusurlarının giderilmesini destekliyor. KERACNYL UV SPF50+ aynı zamanda güneşlenme sonrası cilt lekelerinin yeniden oluşmamasına da yardımcı oluyor. 

Suya dayanıklı formülü ileciltte yağlı bir his bırakmadan mat bir görünüm sağlıyor.

ducray

Ducray’den Cilt Lekelerine ve Mavi Işığa Karşı Koruma Sağlayan Melascreen UV

Ducray Melascreen UV, içerdiği aktif bileşenlerin kombinasyonuyla, güneşin zararlı etkilerini önlemeye ve azaltmaya yardımcı olurken mavi ışığa karşı da koruma sağlıyor. İçeriğindeki Azelaik asit ile leke oluşumundan sorumlu olan melanin üretimini düzenlemeye yardımcı olurken özel formülü sayesinde kahverengi lekeleri azaltmaya yardımcı oluyor. Üstelik güvenilir formülasyonundan dolayı hamile ve emziren kişiler Melascreen UV’yi günlük olarak kullanabiliyor.

Yağlı his bırakmayan, suya ve terlemeye karşı dayanıklı Melascreen UV serisi kuru, normal ve karma ciltlerin kullanımına uygun olarak farklı cilt tiplerine kullanım fırsatı sunuyor.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu