AlışverişManşet

Machka Elbiseler ile Tatlı Bir Yaz Kaçamağı

Machka Yaz Koleksiyonu; zarif çizgisi, yüksek kalite anlayışını yansıtan silueti ve eşsiz renk paletiyle geceden gündüze elegant Machka kadınının tercihi olmaya devam ediyor.

Machka’nın modern ruhuna özgür bir dokunuş sunan zamansız parçaların saten düşes, mikado, krep, organza, ipek twill, güpür ve vual kumaşları; el işçiliğindeki eşsiz detaylarla koleksiyonun büyüsünü güçlendiriyor.

machka

Soyut ve geometrik formlu desenler ile geçmişe göz kırpan canlı renklerin asil siyahlarla buluştuğu temalarla sezona dikkat çekici bir giriş yapıyor. Swarovski taşlı düğmeler, kristaller ve eclatlar koleksiyonun ışıltısını yansıtırken, dantel, inci ve ribana gibi detaylar tasarımlara sofistike bir şıklık katıyor.

Koleksiyonun renk paletini yansıtan pudra, fuşya, fıstık yeşili, mor ve tatlı lilaya eşlik eden zamansız beyaz, keyifli yaz akşamlarının en büyük kurtarıcısı rolünü üstlenirken; keten şort ve gömlek takım, desenli kimono takımlar ve romantizme vurgu yapan elbiseler Akdeniz’den sahillere uzanan hafif meltem esintilerine eşlik ediyor.

Editör Yağmur Gündüz fotoğrafı

Editör Yağmur Gündüz

Yeditepe Üniversitesi'nde Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü bitirdi. Çeşitli haber sitelerinde haber editörlüğü yaptı. İlgi alanları arasında güzellik ve moda var. "Ben buna inanıyorum" dediği tüm içerikleri sizin için derliyor ve sizlerle paylaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu