MakyajGüzellikManşet

Dünyaca Ünlü Makyaj Sanatçısı Mario Dedivanovic, Kendi Markası ‘Make Up By Mario’ İle Şimdi Sadece Sephora’da!

Tüm dünyada her yeni ürünü ilgiyle takip edilen makyaj markası Make Up By Mario, 26 Şubat tarihinde Sephora Mobil Uygulaması’nda ve sephora.com.tr’de güzellik tutkunları ile buluşacak.

Viralleşen güzellik trendlerinin yaratıcısı, Kim Kardashian’ın favori makyaj sanatçısı, güzellik endüstrisinde bir öncü ve şüphesiz ki kendi jenerasyonunun en etkili makyaj sanatçılarından biri…

Vizyoner ve yetenekli makyaj sanatçısı Mario Dedivanovic, kendi adını taşıyan Makeup By Mario markası ile başarısını dünya çapında duyurmaya devam ediyor. Hem CEO hem de kreatif direktörü olduğu markasıyla; denge ve simetri sağlayan ve her biri ciltte harmoni yaratan ürünler vaat ediyor.   

Geniş bir sosyal medya kitlesine sahip makyaj sanatçısı, doğanın tonlarından yararlanarak ilham verirken sezgisel bir yaklaşımla doğal güzelliği ortaya çıkarmayı amaçlıyor.

İşte Mario’nun hayranlarına mesajı:

“Sephora Avrupa ile Makeup By Mario’yu tanıştırmak her zaman hayalimdi ve sonunda bunu gerçekleştirdiğim için çok minnettarım. Markamı sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyorum ve umarım ürünlerimi ve onlara ilham olan teknikleri benim kadar seversiniz.”

Güzellik tutkunlarının sabırsızlıkla beklediği Makeup By Mario ürünleri, 26 Şubat tarihinde Sephora Mobil Uygulaması’nda ve sephora.com.tr’de satışa çıkıyor!

Son yazılarımızı incelemek ister misiniz?😍👇

Aylin Soyer fotoğrafı

Aylin Soyer

Goethe'ye atfedilen 'güzellik heryerde aranan konuktur' sözüyle güzelliğe dair ne varsa...

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu